EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2017

CHLAPCI / BOYS U19+U18
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 5. místo/place 5 – Sokol Karviná 6 – Hladnov 55:49
O 3. místo/place 3 – BK Snakes Ostrava 4 – BKM Iskra Svit 37:59
FINALE 1 – Honvéd Budapešť 2 – KK Litija 55:74
CHLAPCI / BOYS U17
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 3.-5. místo/place 3 – Honvéd Budapešť 4 – Klaipedos KM 43:55
O 3.-5. místo/place 3 – Honvéd Budapešť 5 – BK NH Ostrava 85:41
O 3.-5. místo/place 4 – Klaipedos KM 5 – BK NH Ostrava 84:40
FINAL 1 – MBK Victoria Žilina 2 – BK Snakes Ostrava 44:51
CHLAPCI / BOYS U15
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 13.-16. místo/place 4A – STELA Cieszyn 4B – BC HITO/BCK 49:54
O 13.-16. místo/place 4C – SKB Zlín 4D – KK Litija 21:63
O 9.-12. místo/place 3A – ALBA Berlin 3B – Zsíros Akadémia Köbány 47:49
O 9.-12. místo/place 3C – BC Zagorje 3D – KK Junior Skopje 58:51
O 5.-8. místo/place 2A – BK Snakes Ostrava 2B – KK Škofja Loka 41:53
O 5.-8.. místo/place 2C – BKM Iskra Svit 2D – Honvéd Budapešť 51:26
SEMI 1 1A – Kretingos SM 1B – MBK Viktoria Žilina 55:45
SEMI 2 1C – Berliner BV 1D – BKM SPU Nitra 30:61

O UMÍSTĚNÍ

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 15. místo/place STELA Cieszyn SKB Zlín 66:37
O 13. místo/place BC HITO/BCK KK Litija 48:54
O 11. místo/place ALBA Berlin KK Junior Skopje 43:52
O 9. místo/place BC Zagorje Zsíros Akadémia Köbány 51:48
O 7. místo/place Honvéd Budapešť BK Snakes Ostrava 33:48
O 5. místo/place BKM Iskra Svit KK Škofja Loka 39:32
O 3. místo/place Berliner BV MBK Viktoria Žilina 41:61
FINALE Kretingos SM BKM SPU Nitra 59:42
CHLAPCI / BOYS U14
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 13.-16. místo/place 4A – Sokol Vyšehrad 4B – BKM Iskra Svit 62:17
O 13.-16. místo/place 4C – SKM Vilnius 4D – TJ Strojar Malacky 62:29
O 9.-12. místo/place 3A – BK NH Ostrava 3B – ALBA Berlin 101:20
O 9.-12. místo/place 3C – BK Snakes Ostrava 3D – BK Příbor 115:19
O 5.-8. místo/place 2A – BK MŠK Žiar nad Hronom 2B – Klaipedos KM 73:61
O 5.-8. místo/place 2C – Zsíros Akadémia Köbánya 2D – UKS MOSM Bytom 32:38
SEMI 2 1A – KK Junior Skopje 1B – TJ Start Havířov 61:31
SEMI 1 1C – BBK Bánovce nad Bebravou 1D – Nagykőrös 42:54

O UMÍSTĚNÍ

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 15.. místo/place BKM Iskra Svit TJ Strojar Malacky 17:73
O 13.. místo/place Sokol Vyšehrad SKM Vilnius 42:29
O 11. místo/place ALBA Berlin BK Příbor 43:34
O 9.. místo/place BK NH Ostrava BK Snakes Ostrava 72:48
O 7. místo/place Zsíros Akadémia Köbánya Klaipedos KM 86:42
O 5. místo/place BK MŠK Žiar nad Hronom UKS MOSM Bytom 43:67
O 3. místo/place LS1 – BBK Bánovce nad Bebravou LS2 – TJ Start Havířov 78:35
FINALE WS1 – BKK Junior Skopje WS2 – Nagykőrös 46:39
CHlAPCI / BOYS U13

O 13. – 15. MÍSTO/PLACE

  5A – BK Snakes FM 5B – Sokol Vyšehrad 5C – BC HITO/BCK Skore Body Pořadí
5A – BK Snakes FM   33:30 26:58 59:88 3 15
5B – Sokol Vyšehrad 30:33   41:33 71:66 3 14
5C – BC HITO/BCK 58:26 33:41   91:67 3 13

O 10. – 12. MÍSTO/PLACE

  4A – BK Opava 4B – ALBA Berlin 4C – BK Příbor Skore Body Pořadí
4A – BK Opava   40:42 36:44 76:86 2 12
4B – ALBA Berlin 42:40   41:45 83:85 3 11
4C – BK Příbor 44:36 45:41   89:77 4 10

O 7.-9. MÍSTO/PLACE

  3A – BK MŠK Žiar nad Hronom 3B – Klaipedos KM „B“ 3C – USK Praha Skore Body Pořadí
3A – BK MŠK Žiar nad Hronom   43:28 35:86 78:114 3 8
3B – Klaipedos KM „B“ 28:43   22:59 50:102 2 9
3C – USK Praha 86:35 59:22   145:57 4 7

O 4.-6. MÍSTO/PLACE

  2A – Friedenauer TSC 2B – MBA Prievidza 2C – Zsíros Akadémia Köbánya Skore Body Pořadí
2A – Friedenauer TSC   43:38 38:42 81:80 3 5
2B – MBA Prievidza 38:43   55:57 93:100 2 6
2C – Zsíros Akadémia Köbánya 42:38 57:55   99:93 4 4

O 1.-3. MÍSTO/PLACE

  1A – Klaipedos KM „A“ 1B – BK Snakes Ostrava 1C – V.Knašiaus KM Skore Body Pořadí
1A – Klaipedos KM „A“   64:55 70:36 134:91 4 1
1B – BK Snakes Ostrava 55:64   48:60 103:124 2 3
1C – V.Knašiaus KM 36:70 60:48   96:118 3 2
CHLAPCI / BOYS U12

5. – 9. MÍSTO

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
. 3A – BK Snakes Ostrava 4B – ŠBK Junior Levice 36:25
. 5A – MBA Prievidza 4B – ŠBK Junior Levice 50:48
. 4A – KKS Tarnowskie Gory 3B – Šilutes SM 59:56
. 3A – BK Snakes Ostrava 3B – Šilutes SM 41:33
. 4A – KKS Tarnowskie Gory 4B – ŠBK Junior Levice 54:37
. 5A – MBA Prievidza 3B – Šilutes SM 49:39

O UMÍSTĚNÍ

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
SEMI 1 1A – Klaipedos KM 2B – BK NH Ostrava 75:36
SEMI 2 1B – Zsíros Akadémia Köbánya 2A – Berliner BV 39:53
O 3. místo/place LS1 – BK NH Ostrava LS2 – Zsíros Akadémia Köbánya 44:42
FINALE WS1 – Klaipedos KM WS2 – Berliner BV 42:39
CHLAPCI / BOYS U11

5. – 9. MÍSTO/PLACE

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
. 5A – BK Snakes Ostrava 4B – KK Litija 41:17
. 4A – BK MŠK Žiar nad Hronom 3B – Zsíros Akadémia Köbánya 35:45
. 3A – Plunges SRC Litnaglis 3B – Zsíros Akadémia Köbánya 58:18
. 4A – BK MŠK Žiar nad Hronom 4B – KK Litija 44:12
. 5A – BK Snakes Ostrava 3B – Zsíros Akadémia Köbánya 34:45
. 3A – Plunges SRC Litnaglis 4B – KK Litija 74:10

O UMÍSTĚNÍ

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
SEMI 1 1A – Klaipedos KM „A“ 2B – Klaipedos KM „B“ 35:6
SEMI 2 1B – BK NH Ostrava 2A – KK Junior Skopje 27:57
O 3. místo/place LS1 – Klaipedos KM „B“ LS2 – BK NH Ostrava 42:36
FINALE WS1 – Klaipedos KM „A WS2 – KK Junior Skopje 45:22


zpět na „Celkové výsledky - DÍVKY“pokračujte na „Fotografie“