EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2017

DÍVKY / GIRLS U17+U16

O 5. – 9. MÍSTO/PLACE

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
. 4A – SBŠ Ostrava 3B – ŽKK Konjice 36:33
. BK SLUNETA Ústí nad Labem 4B – Basket Znojbrní 54:32
. 3A – Zsíros Akadémia Köbány 4B – Basket Znojbrní 61:34
. 3A – Zsíros Akadémia Köbány 3B – ŽKK Konjice 66:59
. BK SLUNETA Ústí nad Labem 3B – ŽKK Konjice 20:0
. 4A – BK SOUŽ Cassovia Košice 4B – Basket Znojbrní 28:17

O UMÍSTĚNÍ

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
SEMI 1 1A – ALBA Berlin 2B – SBŠ Ostrava 56:38
SEMI 2 1B – Széchenyi KA Győr 2A – SKB Tišnov 41:39
O 3. místo LS1 – SBŠ Ostrava LS2 – SKB Tišnov 47:22
FINALE WS1 -ALBA Berlin WS2 – Széchenyi KA Győr 47:42
DÍVKY / GIRL U15
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 9. místo/place LUKS Trojka Sieradz BK SLUNETA Ústí nad Labem 39:36
O 7. místo/place BK Panter Javorník TJ Loko Krnov 61:37
O 5. místo/place Szechenyi KA Györ ALBA Berlin 54:41
O 3. místo/place Vysočina KK Škofja Loka 45:30
FINALE SBŠ Ostrava Köbánya 73:39
DÍVKY / GIRL U14
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 5.-8. místo/place 3B – Spišská Nová Ves 4A – BK Beroun 56:4
O 5.-8. místo/place 3A – UNION PRESS Košice 4B – LUKS Trojka Sieradz 52:55
SEMI 1 1A – SBŠ Ostrava 2B – ŽKK Konjice 36:33
SEMI 2 1B -KP Brno 2A – SC Felix Zasavje 48:40

O UMÍSTĚNÍ

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 7. místo/place BK Beroun UNION PRESS Košice 15:34
O 5. místo/place Spišská Nová Ves LUKS Trojka Sieradz 64:5
O 3. místo/place SC Felix Zasavje ŽKK Konjice 48:29
FINALE KP Brno SBŠ Ostrava 67:43
DÍVKY / GIRL U13
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 9. místo/place 5A – BK Slavoj Český Brod 5B – ALBA Berlin 22:33
O 7. místo/place 4A – ŠKBD Spišská Nová Ves 4B – Cassovia Košice 15:19
O 5. místo/place 3A – SC Felix Zasavje 3B – ŽKK Konjice 55:16
O 3. místo/place 2A – Zsíros Akadémia Köbánya 2B – ŠBK Sadská 60:34
FINALE 1A – SBŠ Ostrava 1B – Széchenyi KA Győr 39:42
DÍVKY / GIRL U12
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 3.-5. místo/place 4 – KK Litija 5 – Jesenický mix 44:23
O 3.-5. místo/place 3 – Berliner BV 5 – Jesenický mix 79:15
O 3.-5. místo/place 3 – Berliner BV 4 – KK Litija 67:1
FINÁLE 1 – SBŠ Ostrava 2 – Wodzislaw Slaski 60:47
DÍVKY / GIRL U11
  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
O 5. místo/place ALBA Berlin SC Felix Zasavje 51:83
O 3. místo/place ŠBK Sadská ŽKK Konjice 32:28
FINALE SBŠ Ostrava Akadémia Köbánya 47:27


zpět na „Výsledky ve skupinách - CHLAPCI“pokračujte na „Celkové výsledky - CHLAPCI“