EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2017

CHLAPCI / BOYS U19
  BK Snakes Ostrava BKM Iskra Svit KK Litija Honvéd Budapešť BK Hladnov Ostrava Sokol Karviná Skore Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   77:65 53:72 57:58 95:40 100:40   8 3
BKM Iskra Svit 65:77   71:79 50:58 104:31 89:41   7 4
KK Litija 72:53 79:71   70:73 71:36 68:51   9 2
Honvéd Budapešť 58:57 58:50 73:70   88:22 85:43   10 1
BK Hladnov Ostrava 95:40 31:104 36:71 22:88   49:55   6 6
Sokol Karviná 40:100 41:89 51:68 43:85 55:49     6 5
CHLAPCI / BOYS U17
  BK NH Ostrava BK Snakes Ostrava Honvéd Budapešť Klaipedos KM MBK Victoria Žilina Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava   31:49 44:74 40:76 36:63 151:262 4 5
BK Snakes Ostrava 49:31   70:36 68:43 52:76 239:186 7 2
Honvéd Budapešť 74:44 36:70   71:52 43:52 224:218 6 3
Klaipedos KM 76:40 43:68 52:71   67:69 238:248 5 4
MBK Victoria Žilina 63:36 76:52 52:43 69:67   260:198 8 1
CHLAPCI / BOYS U16
  BK Hladnov Ostrava Noventa KK Vojnik Klaipedos KM ALBA Berlin Zsíros Akadémia Köbánya Sokol Vyšehrad Skore Body Pořadí
BK Hladnov Ostrava   52:76 54:89 49:55 48:44 60:57 46:45   9 3
Noventa 76:52   48:70 34:69 79:48 61:55 71:50   10 2
KK Vojnik 89:54 70:48   82:45 81:34 54:36 50:21   12 1
Klaipedos KM 55:49 69:34 45:82   47:72 45:68 38:62   8 6
ALBA Berlin 44:48 48:79 34:81 72:47   31:70 28:67   7 7
Zsíros Akadémia Köbánya 57:60 55:61 36:54 68:45 70:31   43:52   8 5
Sokol Vyšehrad 45:46 50:71 21:50 62:38 67:28 52:43     9 4
CHLAPCI / BOYS U15

SKUPINA/ GROUP A

  BK Snakes Ostrava ALBA Berlin Kretingos SM STELA Cieszyn Skore Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   65:33 49:66 62:59 176:128 5 2
ALBA Berlin 33:65   42:76 43:32 118:173 4 3
Kretingos SM 66:49 76:42   59:31 201:122 6 1
STELA Cieszyn 59:62 32:43 31:59   122:164 3 4

SKUPINA/ GROUP B

  MBK Viktoria Žilina BC HITO/BCK Zsíros Akadémia Köbány KK Škofja Loka Skore Body Pořadí
MBK Viktoria Žilina   71:46 74:47 66:55 137:101 6 1
BC HITO/BCK 46:71   34:54 51:56 121:181 3 4
Zsíros Akadémia Köbány 47:74 54:34   32:44 86:78 4 3
KK Škofja Loka 55:66 56:51 44:32   155:149 5 2

SKUPINA/ GROUP C

  SKB Zlín Berliner BV BC Zagorje BKM Iskra Svit Skore Body Pořadí
SKB Zlín   12:68 56:58 24:75 94:199 3 4
Berliner BV 68:12   49:38 67:33 135:45 6 1
BC Zagorje 58:56 38:49   54:58   4 3
BKM Iskra Svit 75:24 33:67 58:54   166:145 5 2

SKUPINA/ GROUP D

  BKM SPU Nitra Honvéd Budapešť KK Junior Skopje KK Litija Skore Body Pořadí
BKM SPU Nitra   37:30 49:29 42:44 79:74 5 1
Honvéd Budapešť 30:37   54:46 42:40 84:83 5 2
KK Junior Skopje 29:49 46:54   45:39 91:93 4 3
KK Litija 44:42 40:42 39:45   83:87 4 4
CHLAPCI / BOYS U14

SKUPINA/ GROUP A

  BK NH Ostrava BK MŠK Žiar nad Hronom KK Junior Skopje BK Beroun Sokol Vyšehrad Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava   75:77 47:67 106:23 45:38   6 3
BK MŠK Žiar nad Hronom 77:75   45:72 64:32 65:51   7 2
KK Junior Skopje 67:47 72:45   73:15 68:38   7 1
BK Beroun 23:106 32:64 15:73   25:61   4 5
Sokol Vyšehrad 38:45 51:65 38:68 61:25     5 4

SKUPINA/ GROUP B

  TJ Start Havířov BKM Iskra Svit Klaipedos KM ALBA Berlin Skore Body Pořadí
TJ Start Havířov   57:15 20:0 55:47 132:62 6 1
BKM Iskra Svit 15:57   21:68 34:52 70:177 3 4
Klaipedos KM 0:20 68:21   70:35 138:76 5 2
ALBA Berlin 47:55 52:34 35:70   134:159 4 3

SKUPINA/ GROUP C

  BK Snakes Ostrava BBK Bánovce nad Bebravou SKM Vilnius Zsíros Akadémia Köbánya Skore Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   47:60 44:28 38:53 129:141 4 3
BBK Bánovce nad Bebravou 60:47   82:23 48:32 142:70 6 1
SKM Vilnius 28:44 23:82   29:59 80:175 3 4
Zsíros Akadémia Köbánya 53:38 32:48 59:29   112:67 5 2

SKUPINA/ GROUP D

  BK Příbor TJ Strojar Malacky UKS MOSM Bytom Nagykőrös Skore Body Pořadí
BK Příbor   41:28 24:74 16:105 81:207 4 3
TJ Strojar Malacky 28:41   27:41 15:96 59:178 3 4
UKS MOSM Bytom 74:24 41:27   37:53 152:104 5 2
Nagykőrös 105:16 96:15 53:37   254:68 6 1
CHLAPCI / BOYS U13

SKUPINA/ GROUP A

  BK Opava BK Snakes FM Klaipedos KM „A“ Friedenauer TSC BK MŠK Žiar nad Hronom Skore Body Pořadí
BK Opava   41:34 79:31 20:71 40:62   6 4
BK Snakes FM 34:41   20:63 24:62 40:50   4 5
Klaipedos KM „A“ 31:79 63:20   45:42 69:24   7 1
Friedenauer TSC 71:20 62:24 42:45   76:21   7 2
BK MŠK Žiar nad Hronom 62:40 50:40 24:69 21:76     6 3

SKUPINA/ GROUP B

  BK Snakes Ostrava Sokol Vyšehrad Klaipedos KM „B“ ALBA Berlin MBA Prievidza Skore Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   132:17 112:24 79:29 60:58 192:75 8 1
Sokol Vyšehrad 17:132   38:45 35:46 34:90 52:178 4 5
Klaipedos KM „B“ 24:112 45:38   42:37 21:77 63:114 6 3
ALBA Berlin 29:79 46:35 37:42   40:48 83:77 5 4
MBA Prievidza 58:60 90:34 77:21 48:40   135:81 7 2

SKUPINA/ GROUP C

  BK Příbor USK Praha V.Knašiaus KM Zsíros Akadémia Köbánya BC HITO/BCK Skore Body Pořadí
BK Příbor   34:42 25:74 37:54 49:44 82:86 6 4
USK Praha 42:34   28:66 45:48 79:48 232:158 6 3
V.Knašiaus KM 74:25 66:28   55:26 100:15 257:132 8 1
Zsíros Akadémia Köbánya 54:37 48:45 26:55   79:25 74:100 7 2
BC HITO/BCK 44:49 48:79 15:100 79:25   107:228 5 5
CHLAPCI / BOYS U12

SKUPINA/ GROUP A

  BK Snakes Ostrava Klaipedos KM MBA Prievidza Berliner BV KKS Tarnowskie Gory Skore Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   26:69 58:30 22:67 25:35 131:201 5 3
Klaipedos KM 69:26   69:32 54:26 77:12 269:96 8 1
MBA Prievidza 30:58 32:69   27:107 45:33 134:267 5 5
Berliner BV 67:22 26:54 107:27   63:28 263:131 7 2
KKS Tarnowskie Gory 35:25 12:77 33:45 28:63   108:210 5 4

SKUPINA/ GROUP B

  BK NH Ostrava Šilutes SM ŠBK Junior Levice Zsíros Akadémia Köbánya Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava   69:30 86:34 39:63 108:93 5 2
Šilutes SM 30:69   58:36 31:67 88:105 4 3
ŠBK Junior Levice 34:86 36:58   9:68 45:126 3 4
Zsíros Akadémia Köbánya 63:39 67:31 68:9   131:48 6 1
CHLAPCI /BOYS U11

SKUPINA/ GROUP A

  Klaipedos KM „A“ BK Snakes Ostrava Plunges SRC Litnaglis KK Junior Skopje BK MŠK Žiar nad Hronom Skore Body Pořadí
Klaipedos KM „A“   68:11 56:40 41:43 47:36 212:130 7 1
BK Snakes Ostrava 11:68   26:92 41:63 17:65 95:288 4 5
Plunges SRC Litnaglis 40:56 92:26   53:47 63:33 248:162 7 3
KK Junior Skopje 43:41 63:41 47:53   46:36 194:171 7 2
BK MŠK Žiar nad Hronom 36:42 65:17 33:63 36:46   170:173 5 4

SKUPINA/ GROUP B

  BK NH Ostrava Klaipedos KM „B“ KK Litija Zsíros Akadémia Köbánya Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava   70:38 55:16 42:28 167:82 6 1
Klaipedos KM „B“ 38:70   55:29 44:28 137:127 5 2
KK Litija 16:55 29:55   26:48 71:158 3 4
Zsíros Akadémia Köbánya 28:42 28:44 48:26   104:112 4 3
CHLAPCI / BOYS U10
  BK NH Ostrava „A“ BK NH Ostrava „B“ BK Snakes Ostrava Klaipedos KM BK Snakes FM BBK Bánovce Skore Body Pořadí
BK NH Ostrava „A“   44:16 25:72 14:64   13:68   5  
BK NH Ostrava „B“ 16:44   10:58   16:39 11:88   4  
BK Snakes Ostrava 72:25 58:10   18:76 74:19 45:30   9  
Klaipedos KM 64:14   76:18   108:2 75:30   8  
BK Snakes FM   39:16 19:74 2:108   22:40   5  
BBK Bánovce 68:13 88:11 30:45 30:75 40:22     8  


zpět na „Výsledky ve skupinách - DÍVKY“pokračujte na „Celkové výsledky - DÍVKY“