EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2017

DĚVČATA / GIRLS U19
  SBŠ Ostrava Nagykőrös ALBA Berlin Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   90:21 115:12 205:33 4  
Nagykőrös 21:90   73:30 94:120 3  
ALBA Berlin 12:115 30:73   42:188 2  
  SBŠ Ostrava Nagykőrös ALBA Berlin Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   100:41 132:6 236:47 4 1
Nagykőrös 41:100   90:30 41:100 3 2
ALBA Berlin 6:132 30:90   6:132 2 3
  SBŠ Ostrava Nagykőrös ALBA Berlin Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   96:24 130:8   4  
Nagykőrös 24:96   82:33   3  
ALBA Berlin 8:130 33:82     2  
DĚVČATA / GIRLS U16 + U17

SKUPINA/ GROUP A

  SKB Tišnov BK SLUNETA Ústí nad Labem ALBA Berlin Zsíros Akadémia Köbánya BK SOUŽ Cassovia Košice Skore Body Pořadí
SKB Tišnov   66:36 32:51 51:48 50:37   7 2
BK SLUNETA Ústí nad Labem 36:66   14:51 40:73 42:50   4 5
ALBA Berlin 51:32 51:14   51:46 60:23   8 1
Zsíros Akadémia Köbány 48:51 73:40 46:51   54:31   6 3
BK SOUŽ Cassovia Košice 37:50 50:42 23:60 31:54     5 4

SKUPINA/ GROUP B

  SBŠ Ostrava Széchenyi KA Győr Basket Znojbrní ŽKK Konjice Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   45:57 80:11 40:35 165:101 5 2
Széchenyi KA Győr 57:45   103:18 70:48 230:11 6 1
Basket Znojbrní 11:80 18:103   16:70 45:253 3 4
ŽKK Konjice 35:40 48:70 70:16   153:126 4 3
DĚVČATA / GIRLS U15

SKUPINA/ GROUP A

  BK Panter Javorník Szechenyi KA Györ LUKS Trojka Sieradz Vysočina SBŠ Ostrava Skore Body Pořadí
BK Panter Javorník   38:58 51:28 40:43 29:55   6 4
Szechenyi KA Györ 58:38   66:21 40:42 50:80   6 3
LUKS Trojka Sieradz 28:51 21:66   30:46 30:84   4 5
Vysočina 43:40 42:40 46:30   29:55   7 2
SBŠ Ostrava 55:29 80:50 84:30 55:29     8 1

SKUPNA/ GROUP B

  TJ Loko Krnov ALBA Berlin Köbánya KK Škofja Loka BK SLUNETA Ústí nad Labem Skore Body Pořadí
TJ Loko Krnov   40:44 42:37 41:50 53:30   6 4
ALBA Berlin 44:40   47:54 40:43 30:23   6 3
Köbánya 37:42 54:47   47:33 60:20   7 1
KK Škofja Loka 50:41 43:40 33:47   41:18   7 2
BK SLUNETA Ústí nad Labem 35:53 23:30 20:60 18:41     4 5
DĚVČATA / GIRLS U14

SKUPINA/ GROUP A

  SBŠ Ostrava UNION PRESS Košice BK Beroun SC Felix Zasavje Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   46:14 82:13 48:36 176:63 6 1
UNION PRESS Košice 14:46   46:42 16:60 76:148 4 3
BK Beroun 13:82 42:46   15:98 70:226 3 4
SC Felix Zasavje 36:48 60:16 98:15   134:63 5 2

SKUPINA/ GROUP B

  KP Brno Spišská Nová Ves LUKS Trojka Sieradz ŽKK Konjice Skore Body Pořadí
KP Brno   58:17 110:15 60:22 228:54 6 1
Spišská Nová Ves 17:58   49:18 26:43 66:76 4 3
LUKS Trojka Sieradz 15:110 18:49   14:60 47:219 3 4
ŽKK Konjice 22:60 43:26 60:14   125:100 5 2
DĚVČATA / GIRLS U13

SKUPINA/ GROUP A

  SBŠ Ostrava BK Slavoj Česká Brod ŠKBD Spišská Nová Ves SC Felix Zasavje Zsíros Akadémia Köbánya Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   89:18 80:19 61:59 56:50   8 1
BK Slavoj Česká Brod 18:89   8:23 35:62 8:79   4 5
ŠKBD Spišská Nová Ves 19:80 23:8   19:56 14:48   5 4
SC Felix Zasavje 59:61 62:35 56:19   64:72   6 3
Zsíros Akadémia Köbánya 50:56 79:8 48:14 72:64     7 2

SKUPINA/ GROUP B

  ŠBK Sadská Cassovia Košice ALBA Berlin ŽKK Konjice Széchenyi KA Győr Skore Body Pořadí
ŠBK Sadská   56:22 67:28 75:28 31:55   7 2
Cassovia Košice 22:56   49:44 29:43 24:76   5 4
ALBA Berlin 28:67 44:49   31:47 29:67   4 5
ŽKK Konjice 28:75 43:29 47:31   26:31   6 3
Széchenyi KA Győr 55:31 76:24 67:29 31:26     8 1
DĚVČATA / GIRLS U12
  Jesenický mix Wodzislaw Slaski Berliner BV SBŠ Ostrava KK Litija Skore Body Pořadí
Jesenický mix   80:25 26:52 21:64 36:46 51:132 4 5
Wodzislaw Slaski 25:80   43:42 27:50 70:15 150:40 7 2
Berliner BV 52:26 42:43   24:46 59:21 135:93 6 3
SBŠ Ostrava 64:21 50:27 46:24   81:19 127:43 8 1
KK Litija 46:36 15:70 21:59 19:81   55:210 5 4
DĚVČATA / GIRLS U11
  SBŠ Ostrava ŠBK Sadská ALBA Berlin SC Felix Zasavj Akadémia Köbánya ŽKK Konjice Skore Body Pořadí
SBŠ Ostrava   53:29 46:28 72:4 34:49 51:20 256:130 9 2
ŠBK Sadská 29:53   47.42 48:14 26:47 49:41 199:197 8 3
ALBA Berlin 28:46 42:47   60:12 8:55 34:37 172:197 6 5
SC Felix Zasavj 4:72 14:48 12.:60   7:75 10:61 47:316 5 6
Akadémia Köbánya 49:34 47:26 55:8 75:7   61:25 287:100 10 1
ŽKK Konjice 20:51 41:49 37:34 61:10 25:61   184:205 7 4


zpět na „Mapy turnaje“pokračujte na „Výsledky ve skupinách - CHLAPCI“