EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2018

U16 – 2002

Sobota /Saturday 31.3.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
5. – 8. místo 3A KK Litija 4B BK Flames Ostrava 66:49
5. – 8. místo 3B STELA Cieszyn 4A Kretingos SM 57:60
SF1 1A BK Snakes Ostrava 2B BK MŠK Žiar nad Hronom 57:41
SF2 1B Honvéd Budapešť 2A Kőbányai Darazsak Budapešť 67:56

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
7. – 8. místo BK Flames Ostrava STELA Cieszyn 40:44
5. – 6. místo KK Litija Kretingos SM 61:51
3. – 4. místo BK MŠK Žiar nad Hronom Kőbányai Darazsak Budapešť 66:78
1. – 2. místo BK Snakes Ostrava Honvéd Budapešť 69:47
U15 – 2003

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
7. – 8. místo 4A – BK Snakes Ostrava 4B – TJ Start Havířov 67:65
5. – 6. místo 3A – Klaipėdos KM 3B – Honvéd Budapešť 34:65
3. – 4. místo 2A – SK Bruntál 2B – BK MŠK Žiar nad Hronom 63:43
1. – 2. místo 1A – Sokol Vyšehrad 1B – V. Knašiaus KM 60:45

9.-11.místo

  Friedenauer TSC Basketball BKM Iskra Svit SKB Zlín Skóre Body Pořadí
Friedenauer TSC Basketball   66:58 0:20   2 2
BKM Iskra Svit 58:66   0:0   1 3
SKB Zlín 20:0 0:0     2 1
U14 – 2004

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
7. – 8. místo 4A – BK MŠK Žiar nad Hronom 4B – BK NH Flames Ostrava 61:24
5. – 6. místo 3A – Sokol Šlapanice 3B – Berlín BVV 65:46
3. – 4. místo 2A – OSE Lions 2B – Kőbányai Darazsak Budapešť 69:53
1. – 2. místo 1A – Klaipėdos KM – A 1B – Friedenauer TSC Basketball – A 46:78

9.-11. místo

  Friedenauer TSC Basketball – B MTV/BG Wolfenbüttel Klaipėdos KM – B Skore Body Pořadí
Friedenauer TSC Basketball – B   64:12 20:0   4 1
MTV/BG Wolfenbüttel 12:64   18:84   2 3
Klaipėdos KM – B 0:20 84:18     2 2
U13 – 2005

Sobota / Saturday 31.3. 2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
QF1 1C MBA Prievidza 2D Sokol Vyšehrad 52:49
QF2 1A BKM Iskra Svit 2B BK Snakes Ostrava 63:45
QF3 1B Friedenauer TSC Basketball 2A Kőbányai Darazsak Budapešť 59:43
QF4 1D BK NH Flames Ostrava 2C TBS Přerov 86:19
SF1 MBA Prievidza BKM Iskra Svit  
SF2 Friedenauer TSC Basketball BK NH Flames Ostrava 35:38
5. – 8. místo Sokol Vyšehrad BK Snakes Ostrava 42:29
5. – 8. místo Kőbányai Darazsak Budapešť TBS Přerov 85:32

9. – 13. místo

  USK Praha MBK Karlovka Bratislava OSE Lions Šilutes SM KKS Tarnowskie Góry Skore Body Pořadí
USK Praha   48:30 49:17 39:28 29:30 165:105 7 2
MBK Karlovka Bratislava 30:48   57:34 40:38 34:46   6 3
OSE Lions 17:49 34:57   43:49 39:52 133:207 4 5
Šilutes SM 28:39 38:40 49:43   25:32 140:154 5 4
KKS Tarnowskie Góry 30:29 46:34 52:39 32:25   160:127 8 1

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
7. – 8. místo BK Snakes Ostrava TBS Přerov 87:18
5. – 6. místo Sokol Vyšehrad Kőbányai Darazsak Budapešť  
3. – 4. místo Prievidza Friedenauer TSC Basketball 36:54
1. – 2. místo BK NH Flames Ostrava BK Iskra Svit 60:43
U12 – 2006

Sobota /Saturday 31.3.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
QF1 1A KK Litija 2B Plungės SRC 49:51
QF2 1B Berlín BVV – A 2A Kőbányai Darazsak Budapešť 72:35
QF3 1C Berlín BVV – B 2D Mažeikiy SM 56:35
QF4 1D BK NH Flames Ostrava – A 2C BK Snakes Ostrava 82:22
SF1 Plungės SRC Berlín BVV – B 49:47
SF2 Berlín BVV – A BK NH Flames Ostrava – A 63:61
5. – 8. místo KK Litija Mažeikiy SM 61:27
5. – 8. místo Kőbányai Darazsak Budapešť BK Snakes Ostrava 35:38

9.-14.misto SKUPINA A

  BK MŠK Žiar nad Hronom BK NH Flames Ostrava – B USK Praha Skore Body Pořadí
BK MŠK Žiar nad Hronom   58:22 50:38 108:60 4 1
BK NH Flames Ostrava – B 22:58   25:60 47:118 2 3
USK Praha 38:50 60:25   98:75 3 2

9.-14.místo SKUPINA B

  MBK Victoria Žilina SKB Zlín BK Snakes Frýdek-Místek Skore Body Pořadí
MBK Victoria Žilina   40:33 45:23 85:56 4 1
SKB Zlín 33:40   44:32 77:72 3 2
BK Snakes Frýdek-Místek 23:45 32:44   55:89 2 3

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
13. – 14. místo BK NH Flames Ostrava – B BK Snakes Frýdek-Místek 37:38
11. – 12. místo USK Praha SKB Zlín 61:39
9. – 10. místo BK MŠK Žiar nad Hronom MBK Victoria Žilina 41:23
7. – 8. místo Mažeikiy SM Kőbányai Darazsak Budapešť 53:45
5. – 6. místo BK Snakes Ostrava KK Litija 43:65
3. – 4. místo Berlín BVV – B BK NH Flames Ostrava – A 52:62
1. – 2. místo Plungės SRC Berlín BVV – A 51:58
U11 – 2007

9.-11.místo

  MBK Karlovka Bratislava MBK Victoria Žilina BK Snakes Frýdek-Místek Skore Body Pořadí
MBK Karlovka Bratislava   21:22 45:56 77:67 2 3
MBK Victoria Žilina 22:21   27:30 49:51 3 2
BK Snakes Frýdek-Místek 56:45 30:27   75:83 4 1

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
7. – 8. místo 4A – BK Synthesia Pardubice 4B – BK MŠK Žiar nad Hronom 44:39
5. – 6. místo 3A – BK NH Flames Ostrava 3B – BK Snakes Ostrava 44:47
3. – 4. místo 2A – KK Litija 2B – Kőbányai Darazsak Budapešť 28:30
1. – 2. místo 1A – Klaipėdos KM – B 1B – Klaipėdos KM – A 57:29
U10 – 2008

5. – 9. místo

  Kőbányai Darazsak Budapešť BK NH Flames Ostrava – A BK Snakes Orlová BK Snakes Ostrava BK NH Flames Ostrava – B Skore Body Pořadí
Kőbányai Darazsak Budapešť   25:24 70:23 40:34 36:21 171:102 8 1
BK NH Flames Ostrava – A 24:25   69:12 15:39 21:26 129:102 5 4
BK Snakes Orlová 23:70 12:69   24:47 21:31 80:217 4 5
BK Snakes Ostrava 34:40 39:15 47:24   47:16 167:95 7 2
BK NH Flames Ostrava – B 21:36 26:21 31:21 16:47   94:125 6 3

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
SF1 1A Targu Mures B 2B Klaipedos KM A 44:59
SF2 1B Targu Mures A 2A Klaipedos KM B 30:58
3. – 4. místo Targu Mures A Targu Mures B 20:0
1. – 2. místo Klaipedos KM A Klaipedos KM B 31:41


zpět na „Celkové výsledky - DÍVKY“pokračujte na „Buletin včetně rozpisu utkání“