EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2018

U17 – 2001

Sobota / Saturday 30.3.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
SF1 1A Széchneyi KA Györ 2B BK Skřivánek Ústí nad Labem 50:30
SF2 1B SBŠ Ostrava 2A BCM Sokolov 55:32
5. – 8. místo 3A Basket Pastelka Mladá Boleslav 4B Aluksne 51:41
5. – 8. místo 3B Sokol Šlapanice 4A TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:29

Neděle/ Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
7. – 8. místo Aluksne TJ Jiskra Havlíčkův Brod 47:45
5. – 6. místo Basket Pastelka Mladá Boleslav Sokol Šlapanice 32:26
3. – 4. místo BK Skřivánek Ústí nad Labem BCM Sokolov 47:49
1. – 2. místo Széchneyi KA Györ SBŠ Ostrava 42:54
U15 – 2003

Sobota / Saturday 31.3.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
SF1 1A SBŠ Ostrava A 2B BK Panter Javorník 54:39
SF2 1B KP Brno 2A Basket Pastelka Mladá Boleslav 86:43
5. – 8. místo 3A UNION PRESS Košice 4B BK Brandýs nad Labem 34:61
5. – 8. místo 3B SBŠ Ostrava B 4A TROJKA Sieradz 79:22

Neděle / Sunday 31.3.2018

  Domácí/Home Hosté/Guest Skore
7. – 8. místo UNION PRESS Košice TROJKA Sieradz 42:14
5. – 6. místo BK Brandýs nad Labem SBŠ Ostrava B 45:34
3. – 4. místo BK Panter Javorník Basket Pastelka Mladá Boleslav 43:56
1. – 2. místo SBŠ Ostrava A KP Brno 35:64
U14 – 2004

Sobota / Saturday 31.3.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
SF1 1A TAPIOLAN Honka 2B Kőbányai Darazsak Budapešť 40:52
SF2 1B Daugapils 2A SBŠ Ostrava 53:55
5. – 8. místo 3A TJ Slavoj Český Brod 4B Basket Ostrava 18:21
5. – 8. místo 3B ŠBK Sadská 4A TROJKA Sieradz 100:5

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
7. – 8. místo TJ Slavoj Český Brod TROJKA Sieradz 43:6
5. – 6. místo Basket Ostrava ŠBK Sadská 21:50
3. – 4. místo TAPIOLAN Honka Daugapils 58:54
1. – 2. místo SBŠ Ostrava Kőbányai Darazsak Budapešť 63:53
U13 – 2005

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
5. – 6. místo ŠŠK BASKET Stará Lubovňa Basket Ostrava 63:35
3. – 4. místo Széchneyi KA Györ MBK Stará Turá 42:34
1. – 2. místo SBŠ Ostrava Berlín BVV 31:37
U12 – 2006

Sobota / Saturday 31.3.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
QF1 1A BCM Sokolov 2B Berlín BVV 32:38
QF2 1B SBŠ Ostrava 2A ŠBK Sadská 39:45
QF3 1C Kőbányai Darazsak Budapešť 2D TJ Lokomotiva Krnov 59:29
QF4 1D KK Litija 2C Young Angels Košice yellow 20:31
SF1 Berlín BVV Kőbányai Darazsak Budapešť 35:64
SF2 ŠBK Sadská Young Angels Košice yellow 43:19
5. – 8. místo BCM Sokolov TJ Lokomotiva Krnov 50:35
5. – 8. místo SBŠ Ostrava KK Litija 41:26

9 – 14 místo SKUPINA A

  Young Angels Košice blue BAM Poprad TJ Slavoj Český Brod Skóre Body Pořadí
Young Angels Košice blue   42:27 45:25 87:52 4 1
BAM Poprad 27:42   49:20 76:62 3 2
TJ Slavoj Český Brod 25:45 20:49   45:94 2 3

9.-14. místo SKUPINA B

  SKB Zlín BK Brandýs nad Labem BA Čaňa Skóre Body Pořadí
SKB Zlín   25:75 46:40 71:115 3 2
BK Brandýs nad Labem 75:25   73:20 148:45 4 1
BA Čaňa 40:46 20:73   60:119 2 3

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
13. – 14. místo TJ Slavoj Český Brod BA Čaňa 20:37
11. – 12. místo BAM Poprad SKB Zlín 28:33
9. – 10. místo Young Angels Košice blue BK Brandýs nad Labem 45:41
7. – 8. místo TJ Lokomotiva Krnov KK Litija 32:33
5. – 6. místo SBŠ Ostrava BCM Sokolov 55:36
3. – 4. místo Berlín BVV Young Angels Košice yellow 35:53
1. – 2. místo Kőbányai Darazsak Budapešť ŠBK Sadská 43:29
U11 – 2007

5. – 9.. místo

  Széchneyi KA Györ Young Angels Košice Šaca ALBA Berlín ŠBK Sadská BK Hadi Rožnov pod Radhoštěm Skore Body Pořadí
Széchneyi KA Györ   85:6 10:72 19:53 35:46   5 4
Young Angels Košice Šaca 6:85   1:101 2:111 4:112 13:409 4 5
ALBA Berlín 72:10 101:1   36:19 44:21   8 1
ŠBK Sadská 53:19 111:2 19:36   47:27 230:84 7 2
BK Hadi Rožnov pod Radhoštěm 46:35 112:4 21:44 27:47   206:130 6 3

Neděle / Sunday 1.4.2018

  Domácí / Home Hosté / Guest Skore
SF1 1A SBŠ Ostrava 2B Young Angels Košice blue 61:28
SF2 1B Kőbányai Darazsak Budapešť 2A ŠŠK BASKET Stará Lubovňa 57:41
3. – 4. místo Young Angels Košice blue ŠŠK BASKET Stará Lubovňa 59:22
1. – 2. místo SBŠ Ostrava Kőbányai Darazsak Budapešť 58:24


zpět na „Výsledky ve skupinách - CHLAPCI“pokračujte na „Celkové výsledky - CHLAPCI“