EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2018

V pátek a sobotu 30. – 31. 3. 2018 budou probíhat dle rozpisu po ukončení sportovního programu na jednotlivých halách DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE. Soutěžit může každý účastník turnaje. Více informací Vám rádi poskytnou vedoucí jednotlivých hal.

BASKET-OBCHOD.CZ SOUTĚŽE – SPORTCENTRUM DUBINA/BASKET-OBCHOD.CZ COMPETITION – DUBINA SPORT CENTER

Na hale Sportcentrum Dubina v sobotu 31.3.2018 uskuteční dovednostní soutěže ve DVOU KATEGORIÍCH /At Dubina sport centre on Saturday 03/31 will start skills competitions in TWO CATEGORIES:

1. KATEGORIE U14+U15/1.CATEGORY U14+15

2. KATEGORIE 16+U17/2.CATEGORY U16+17

Hráči budou porovnávat své dovednosti ve DVOU SOUTĚŽÍCH/Players will show their strength in two competitions:

1. DRIBLINK/DRIB­BLING

2. STŘELECKÁ SOUTĚŽ/SHOOTING COMPETITION

Podmínka soutěže: Soutěžit se bude ve dvojicích, tzn. kdo se chce soutěže účastnit musí si najít k sobě kamaráda do dvojice/Competition rule: Participants must be in double. So all participant must have friend :)

SOUTĚŽNÍ DVOJICE = HOLKA + KLUK/COMPETITON PAIR = GIRL+BOY

**Registrace bude probíhat na hale Sportcentrum Dubina od 19:30 do 20:00 hod. Soutěže odstartují v 20:00 hod./Registration for skills competiton will be at Dubina Sport centre from 07:30 pm to 8 pm. The competition will start at 8 pm.

NEJLEPŠÍ NA ZÁVĚR/TO THE END!!

CENOU PRO VÍTĚZE JSOU BASKETBALOVÉ BOTY Z BASKET-OBCHOD.CZ!! #TO CHCEŠ/THE PRIZE FOR WINNER ARE BASKETBALL SHOES FROM BASKET-OBCHOD.CZ!!

MÁME VÍTĚZE

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili soutěže s Basket-obchod.cz. Stále jsou tady tři smutné ceny bez majitele. / hanks for all who buy a ticket to competition with Basket-obchod.cz. We still have three sad prizes without owner.

Poprosíme majitele s čísly 1, a 4 ať se dnes dostaví do haly Dubina si ceny vyzvednout. Jinka se o ně bude nově losovat. Please If you have ticket with number 1,4, or 14 take your prizes at Dubina Sport center today. If prizes can not find winners, we will draw a new ones.zpět na „Diskotéka a posezení pro trenéry“pokračujte na „Fotografie“