EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2018

Aktualizace 26.3.2018 v 21,4­8 hodin.

CHLAPCI / BOYS U17 (2001) DĚVČATA / GIRLS U17 (2001)
1. Honvéd Budapešť (HUN) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
2. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN) 2. Széchneyi KA Györ (HUN)
3. Klaipėdos KM (LTU) 3. TJ Jiskra Havlíčkův Brod/BK Znojmo (CZE)
4. BK NH Flames Ostrava (CZE) 4. BK Skřivánek Ústí nad Labem (CZE)
5. BC Kolín (CZE) 5. BCM Sokolov (CZE)
6. BK Hladnov Ostrava (CZE) 6. Basket Pastelka Mladá Boleslav (CZE)
7. BK Příbor (CZE) 7. Sokol Šlapanice (CZE)
  8. Aluksne (LVA)
CHLAPCI / BOYS U16 (2002)  
1. STELA Cieszyn (POL) DĚVČATA / GIRLS U16 (2002)
2. BK NH Flames Ostrava (CZE) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
3. BK MŠK Žiar nad Hronom (SVK) 2. TROJKA Sieradz (POL)
4. Honvéd Budapešť (HUN) 3. BK Kralupy nad Vltavou (CZE)
5. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN) 4. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN)
6. Kretingos SM (LTU) 5. Aritma Praha (CZE)
7. KK Litija (SLO) 6. BK Panter Javorník (CZE)
8. BK Snakes Ostrava (CZE)  
  DĚVČATA / GIRLS U15 (2003)
CHLAPCI / BOYS U15 (2003) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
1. BK Snakes Ostrava (CZE) 2. UNION PRESS Košice (SVK)
2. BK MŠK Žiar nad Hronom (SVK) 3. BK Panter Javorník (CZE)
3. Friedenauer TSC Basketball (GER) 4. KP Brno (CZE)
4. TJ Start Havířov (CZE) 5. Basket Pastelka Mladá Boleslav (CZE)
5. SKB Zlín (CZE) 6. BK Brandýs nad Labem (CZE)
6. Klaipėdos KM (LTU) 7. MBK Stará Turá (SVK)
7. Honvéd Budapešť (HUN) 8. TROJKA Sieradz (POL)
8. V.Knašiaus KM (LTU)  
9. BKM Iskra Svit (SVK) DĚVČATA / GIRLS U14 (2004)
10. SK Bruntál (CZE) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
11. Sokol Vyšehrad (CZE) 2. Basket Ostrava (CZE)
  3. TROJKA Sieradz (POL)
CHLAPCI / BOYS U14 (2004) 4. TAPIOLAN Honka (FIN)
1. Sokol Šlapanice (CZE) 5. TJ Slavoj Český Brod (CZE)
2. BK NH Flames Ostrava (CZE) 6. ŠBK Sadská (CZE)
3. BK MŠK Žiar nad Hronom (SVK) 7. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN)
4. Friedenauer TSC Basketball „A“ (GER) 8. Daugapils (LTU)
5. Friedenauer TSC Basketball „B“ (GER)  
6. Berlin BVV (GER) DĚVČATA / GIRLS U13 (2005)
7. MTV/BG Wolfenbüttel (GER) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
8. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN) 2. Széchneyi KA Györ (HUN)
9. Klaipėdos KM „A“ (LTU) 3. ŠŠK BASKET Stará Lubovňa (SVK)
10. Klaipėdos KM „B“ (LTU) 4. Berlin BVV (GER)
11. OSE Lions (HUN) 5. Basket Ostrava (CZE)
  6. MBK Stará Turá (SVK)
CHLAPCI / BOYS U13 (2005)  
1. BK Snakes Ostrava (CZE) DĚVČATA / GIRLS U12 (2006)
2. BK NH Flames Ostrava (CZE) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
3. Friedenauer TSC Basketball (GER) 2. BA Čaňa (SVK)
4. MBK Karlovka Bratislava (SVK) 3. TJ Slavoj Český Brod (CZE)
5. KKS Tarnowskie Góry (POL) 4. ŠBK Sadská (CZE)
6. USK Praha (CZE) 5. Young Angels Košice blue (SVK)
7. BKM Iskra Svit (SVK) 6. Young Angels Košice yellow (SVK)
8. TBS Přerov (CZE) 7. Berlin BVV (GER)
9. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN) 8. TJ Lokomotiva Krnov (CZE)
10. MBA Prievidza (SVK) 9. BK Brandýs nad Labem (CZE)
11. Šilutės SM (LTU) 10. BCM Sokolov (CZE)
12. Sokol Vyšehrad (CZE) 11. SKB Zlín (CZE)
13. OSE Lions (HUN) 12. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN)
  13. BAM Poprad (SVK)
CHLAPCI / BOYS U12 (2006) 14. KK Litija (SLO)
1. BK Snakes Ostrava (CZE)  
2. BK NH Flames Ostrava „A“ (CZE) DĚVČATA / GIRLS U11 (2007)
3. BK MŠK Žiar nad Hronom (SVK) 1. SBŠ Ostrava (CZE)
4. SKB Zlín (CZE) 2. Young Angels Košice Šaca (SVK)
5. Berlin BVV „A“ (GER) 3. Széchneyi KA Györ (HUN)
6. Berlin BVV „B“ (GER) 4. Young Angels Košice blue (SVK)
7. USK Praha (CZE) 5. ŠŠK BASKET Stará Lubovňa (SVK)
8. MBK Victoria Žilina (SVK) 6. ALBA Berlin (GER)
9. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN) 7. ŠBK Sadská (CZE)
10. BK Snakes Frýdek-Místek (CZE) 8. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN)
11. Plungės SRC (LTU) 9. BK Hadi Rožnov pod Radhoštěm (CZE)
12. BK NH Flames Ostrava „B“ (CZE)  
13. Mažeikių SM (LTU) DĚVČATA / GIRLS U10 (2008)
14. KK Litija (SLO) 1. SBŠ Ostrava „A“ (CZE)
  2. SBŠ Ostrava „B“ (CZE)
CHLAPCI / BOYS U11 (2007) 3. SBŠ Český Těšín (CZE)
1. BK Snakes Ostrava (CZE) 4. ŠBK Sadská (CZE)
2. BK NH Flames Ostrava (CZE) 5. TJ MEZ Mohelnice (CZE)
3. BK MŠK Žiar nad Hronom (SVK) 6. KK Litija (SLO)
4. MBK Karlovka Bratislava (SVK)  
5. MBK Victoria Žilina (SVK)  
6. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN)  
7. Klaipėdos KM „A“ (LTU)  
8. BK Snakes Frýdek-Místek (CZE)  
9. BK Synthesia Pardubice (CZE)  
10. Klaipėdos KM „B“ (LTU)  
11. KK Litija (SLO)  
   
CHLAPCI / BOYS U10 (2008)  
1. BK Snakes Ostrava (CZE)  
2. BK NH Flames Ostrava „A“ (CZE)  
3. LPS Targu Mures „A“ (Rom)  
4. LPS Targu Mures „B“ (Rom)  
5. Kőbányai Darazsak Budapešť (HUN)  
6. Klaipėdos KM „A“ (LTU)  
7. Klaipėdos KM „B“ (LTU)  
8. BK NH Flames Ostrava „B“ (CZE)  
9. BK Snakes Orlová (CZE)  


zpět na „Rozpis turnaje Easter 2018“pokračujte na „EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2018“