EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2018

SOUTĚŽ Basket-obchod.cz – Kup a vyhraj! / COMPETITION Buy and win!

Chceš vyhrát basketbalový dárek přímo na míru?! Co pro to musíš udělat?

1. Kup lístek do tomboly přímo ve stánku Basket-obchodu (1 lístek = 10 Kč). / Buy a ticket to lucky-dip at our Baske-obchod stand (1 ticket = 10 CZK).

2. Vyfoť sebe v „Basket koutku“ jako naše holky a sdílej na svém instagramu. / Post a picture of you in „Basket stand“ as our girls in the picture on the instagram.

3. Označ obchod @basket_obchodcz a nezapomeň na hashtag #BOEASTER18. / Tag @basket_obchodcz in the picture and do not forget hashtag #BOEASTER18.

4. Vyhlášení proběhne v sobotu večer po dovednostních soutěžích na hale Dubina. Pět šťastných si odnese hodnotné ceny. Hlavní cena jsou boty přímo na Tvé nohy zn. Harden / Prizing will be on Saturday evening after basketball competitions at Dubina Sport center. Five of you will win great prizes. The main prize are shoes specially for you by Harden brand.

JAKO BONUS! FOTKA S NEJVĚTŠÍM POČTEM LAJKŮ VYHRÁVÁ SPECIÁLNÍ CENU SOUTĚŽ BUDE UKONČENA V ÚTERÝ 12:00 HOD. / AS BONUS THE PICTURE WITH BIGGEST NUMBER OF LIKES, WILL WIN A SPECIAL PRIZE. THIS COMPETITION WILL END ON TUESDAY AT 12 AM.zpět na „Sponzoři turnaje“pokračujte na „Adresy sportovních hal Easter 2018“