EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2018

U17 – 2001

SKUPINA/GROUP

  BK NH Flames Ostrava Kőbányai Darazsak Budapešť BC Kolín BK Hladnov Ostrava Klaipėdos KM BK Příbor Honvéd Budapešť Skore Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava   69:60 88:67 63:83 82:69 58:69 45:90   9 5
Kőbányai Darazsak Budapešť 60:69   48:61 69:51 69:49 63:68 46:96   8 6
BC Kolín 83:63 61:48   94:64 79:38 81:39 63:81   11 2
BK Hladnov Ostrava 67:52 51:69 64:94   65:50 91:39 57:105   10 3
Klaipėdos KM 69:82 49:69 38:79 50:65   70:78 53:107   7 7
BK Příbor 69:58 68:63 39:81 39:91 78:70   51:106   10 4
Honvéd Budapešť 90:45 96:46 81:63 105:57 107:53 106:51     12 1
U16 – 2002

SKUPINA/GROUP A

  BK Snakes Ostrava KK Litija Kretingos SM Kőbányai Darazsak Budapešť Skóre Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   55:56 83:44 68:53 206:153 5 1.
KK Litija 56:55   65:42 31:41 152:138 5 3.
Kretingos SM 44:83 42:65   74:94 160:242 3 4
Kőbányai Darazsak Budapešť 53:68 41:31 94:74   188:173 5 2

SKUPINA/GROUP B

  BK NH Flames Ostrava Honvéd Budapešť STELA Cieszyn BK MŠK Žiar nad Hronom Skóre Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava   36:71 54:75 59:53 149:199 4 4
Honvéd Budapešť 71:36   82:37 71:61 224:134 6 1
STELA Cieszyn 75:54 37:82   62:84 174:220 4 3
BK MŠK Žiar nad Hronom 53:59 61:71 84:62   198:192 4 2
U15 – 2003

SKUPINA/GROUP A

  BK Snakes Ostrava SK Bruntál BKM Iskra Svit Klaipėdos KM Friedenauer TSC Basketball Sokol Vyšehrad Skore Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   58:74 54:72 58:54 51:44 49:70   7 4
SK Bruntál 74:58   58:49 71:51 41:54 53:55   9 2
BKM Iskra Svit 72:54 49:58   49:60 58:66 56:69   6 6
Klaipėdos KM 54:58 51:71 60:49   54:47 68:59   8 3
Friedenauer TSC Basketball 44:51 54:41 66:58 47:54   32:53   7 5
Sokol Vyšehrad 70:49 55:53 69:56 59:68 53:32     10 1

SKUPINA/GROUP B

  TJ Start Havířov SKB Zlín BK MŠK Žiar nad Hronom V. Knašiaus KM Honvéd Budapešť Skóre Body Pořadí
TJ Start Havířov   51:33 39:57 61:63 50:56   5 4
SKB Zlín 33:51   57:54 26:63 44:45   5 5
BK MŠK Žiar nad Hronom 57:39 54:57   57:61 52:34   6 2
V. Knašiaus KM 63:61 63:26 61:57   49:38   8 1
Honvéd Budapešť 56:50 45:44 34:52 38:49     6 3
U14 – 2004

SKUPINA/GROUP A

  BK MŠK Žiar nad Hronom Klaipėdos KM – A MTV/BG Wolfenbüttel OSE Lions Sokol Šlapanice Friedenauer TSC Basketball – B Skore Body Pořadí
BK MŠK Žiar nad Hronom   32:80 104:36 43:62 54:56 80:32   7 4
Klaipėdos KM – A 80:32   136:4 85:34 74:38 115:14 490:122 10 1
MTV/BG Wolfenbüttel 36:104 4:136   18:128 14:89 12:64 84:521 5 6
OSE Lions 62:43 34:85 128:18   59:43 95:25 378:214 9 2
Sokol Šlapanice 56:54 38:74 89:14 43:59   49:13   8 3
Friedenauer TSC Basketball – B 32:80 14:115 64:12 25:95 13:49   148:351 6 5

SKUPINA/GROUP B

  BK NH Flames Ostrava Berlín BVV Friedenauer TSC Basketball – A Klaipėdos KM – B Kőbányai Darazsak Budapešť Skóre Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava   36:68 51:94 20:0 37:79   5 4
Berlín BVV 68:36   24:65 50:47 44:72   6 3
Friedenauer TSC Basketball – A 94:51 65:24   118:29 76:53   8 1
Klaipėdos KM – B 0:20 47:50 29:118   34:81   3 5
Kőbányai Darazsak Budapešť 79:37 72:44 53:76 81:34     7 2
U13 – 2005

SKUPINA/GROUP A

  Kőbányai Darazsak Budapešť USK Praha BKM Iskra Svit KKS Tarnowskie Góry Skóre Body Pořadí
Kőbányai Darazsak Budapešť   38:40 45:47 73:34 156:121 4 2
USK Praha 40:38   47:61 29:30 116:129 4 3
BKM Iskra Svit 47:45 61:47   41:32 149:124 6 1
KKS Tarnowskie Góry 34:73 30:29 32:41   96:143 4 4

SKUPINA/GROUP B

  BK Snakes Ostrava Friedenauer TSC Basketball MBK Karlovka Bratislava Skóre Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   37:69 60:25 97:94 3 2
Friedenauer TSC Basketball 69:37   102:30 171:67 4 1
MBK Karlovka Bratislava 30:102 25:60   55:162 2 3

SKUPINA/GROUP C

  OSE Lions TBS Přerov MBA Prievidza Skóre Body Pořadí
OSE Lions   32:59 39:58   2 3
TBS Přerov 59:32   29:50   3 2
MBA Prievidza 58:39 50:29     4 1
U13 – 2005

SKUPINA/GROUP D

  BK NH Flames Ostrava Šilutes SM Sokol Vyšehrad Skóre Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava   78:16 77:28 155:44 4 1
Šilutes SM 16:78   45:49 61:127 2 3
Sokol Vyšehrad 28:77 49:45   77:122 3 2
U12 – 2006

SKUPINA/GROUP A

  Kőbányai Darazsak Budapešť BK Snakes Frýdek-Místek KK Litija BK MŠK Žiar nad Hronom Skóre Body Pořadí
Kőbányai Darazsak Budapešť   68:33 35:52 47:41   5 2
BK Snakes Frýdek-Místek 33:68   22:97 31:80   3 4
KK Litija 52:35 97:22   62:36   6 1
BK MŠK Žiar nad Hronom 41:47 80:31 36:62     4 3

SKUPINA/GROUP B

  BK NH Flames Ostrava – B Berlín BVV – A Plungės SRC Skóre Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava – B   24:121 18:77   2 3
Berlín BVV – A 121:24   78:52   4 1
Plungės SRC 77:18 52:78     3 2

SKUPINA/GROUP C

  BK Snakes Ostrava Berlín BVV – B USK Praha MBK Victoria Žilina Skóre Body Pořadí
BK Snakes Ostrava   44:67 49:40 64:32 157:139 5 2
Berlín BVV – B 67:44   74:31 50:23 191:98 6 1
USK Praha 40:49 31:74   26:34 97:157 3 4
MBK Victoria Žilina 32:64 23:50 34:26   89:140 4 3

SKUPINA/GROUP D

  BK NH Flames Ostrava – A SKB Zlín Mažeikiy SM Skóre Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava – A   93:13 81:42 174:55 4 1
SKB Zlín 13:93   43:78 56:171 2 3
Mažeikiy SM 42:81 78:43   120:124 3 2
U11 – 2007

SKUPINA/GROUP A

  BK NH Flames Ostrava MBK Victoria Žilina MBK Karlovka Bratislava Klaipėdos KM – B BK Synthesia Pardubice KK Litija Skóre Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava   58:34 72:16 24:63 48:45 28:40   8 3
MBK Victoria Žilina 34:58   22:21 14:44 24:63 24:54   6 5
MBK Karlovka Bratislava 16:72 21:22   8:63 31:60 28:56   5 6
Klaipėdos KM – B 63:24 44:14 63:8   63:28 49:25   10 1
BK Synthesia Pardubice 45:48 63:24 60:31 28:63   30:39   7 4
KK Litija 40:28 54:24 56:28 25:49 39:30     9 2

SKUPINA/GROUP B

  BK Snakes Ostrava BK MŠK Žiar nad Hronom Kőbányai Darazsak Budapešť BK Snakes Frýdek-Místek Klaipėdos KM – A Skóre Body po
BK Snakes Ostrava   44:33 42:44 58:29 26:41 170:147 6 3
BK MŠK Žiar nad Hronom 33:44   24:80 40:38 18:82 115:244 5 4
Kőbányai Darazsak Budapešť 44:42 80:24   51:26 31:45 206:137 7 2
BK Snakes Frýdek-Místek 29:58 38:40 26:51   18:48 111:197 4 5*
Klaipėdos KM – A 41:26 82:18 45:31 48:18   216:93 8 1
U10 – 2008

SKUPINA/GROUP A

  BK NH Flames Ostrava – A BK Snakes Orlová Kőbányai Darazsak Budapešť LPS Targu Mures – B Klaipėdos KM – B Skóre Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava – A   69:12 24:25 24:89 21:41 138:167 5 4
BK Snakes Orlová 12:69   23:70 7:103 4:79 46:321 4 5
Kőbányai Darazsak Budapešť 25:24 70:23   21:48 6:44 125:139 6 3
LPS Targu Mures – B 89:24 103:7 48:21   46:55 286:107 7 2
Klaipėdos KM – B 41:21 79:4 44:6 55:46   219:77 8 1

SKUPINA/GROUP B

  BK NH Flames Ostrava – B BK Snakes Ostrava LPS Targu Mures – A Klaipėdos KM – A Skóre Body Pořadí
BK NH Flames Ostrava – B   16:47 9:54 10:63 35:164 3 4
BK Snakes Ostrava 47:16   13:64 13:59 73:139 4 3
LPS Targu Mures – A 54:9 64:13   85:41 203:63 6 1
Klaipėdos KM – A 63:10 59:13 41:85   163:108 5 2**


zpět na „Výsledky ve skupinách - DÍVKY“pokračujte na „Celkové výsledky - DÍVKY“