EASTER TOURNAMENT OSTRAVA 2018

U17 – 2001

SKUPINA/GROUP A

  Basket Pastelka Mladá Boleslav BCM Sokolov Széchneyi KA Györ TJ Jiskra Havlíčkův Brod Skóre Body Pořadí
Basket Pastelka Mladá Boleslav   30:63 24:69 52:35 106:167 4 3
BCM Sokolov 63:30   36:68 69:36 168:134 5 2
Széchneyi KA Györ 69:24 68:36   91:29 228:89 6 1
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:52 36:69 29:91   100:212 3 4

SKUPINA/GROUP B

  Aluksne BK Skřivánek Ústí nad Labem SBŠ Ostrava Sokol Šlapanice Skore Body Pořadí
Aluksne   30:61 14:68 34:56 78:185 3 4
BK Skřivánek Ústí nad Labem 61:30   39:65 42:32 142:127 5 2
SBŠ Ostrava 68:14 65:39   63:14 196:67 6 1
Sokol Šlapanice 56:34 32:42 14:63   102:139 4 3
U16 – 2002

SKUPINA/GROUP

  SBŠ Ostrava TROJKA Sieradz BK Kralupy nad Vltavou Aritma Praha BK Panter Javorník Kőbányai Darazsak Budapešť Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   92:50 53:46 57:33 50:35 63:35   10 1
TROJKA Sieradz 50:92   37:79 42:27 48:44 40:61   7 4
BK Kralupy nad Vltavou 46:53 79:37   71:36 84:51 42:29   9 2
Aritma Praha 33:57 27:42 36:71   30:50 39:58   5 6
BK Panter Javorník 35:50 44:48 51:84 50:30   26:75   6 5
Kőbányai Darazsak Budapešť 35:63 61:40 29:42 58:39 75:26     8 3
U15 – 2003

SKUPINA/GROUP A

  SBŠ Ostrava A UNION PRESS Košice Basket Pastelka Mladá Boleslav TROJKA Sieradz Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava A   93:32 55:39 102:16 158:87 6 1
UNION PRESS Košice 32:93   32:74 67:30 131:197 4 3
Basket Pastelka Mladá Boleslav 39:55 74:32   72:19 185:106 5 2
TROJKA Sieradz 16:102 30:67 19:72   65:241 3 4

SKUPINA/GROUP B

  BK Panter Javorník SBŠ Ostrava B KP Brno BK Brandýs nad Labem Skóre Body Pořadí
BK Panter Javorník   49:40 43:67 41:36 133:143 5 2
SBŠ Ostrava B 40:49   42:80 63:31 145:160 4 3
KP Brno 67:43 80:42   48:41 195:126 6 1
BK Brandýs nad Labem 36:41 31:63 41:48   108:152 3 4
U14 – 2004

SKUPINA/GROUP A

  TAPIOLAN Honka SBŠ Ostrava TROJKA Sieradz TJ Slavoj Český Brod Skóre Body Pořadí
TAPIOLAN Honka   53:49 109:4 94:31 256:84 6 1
SBŠ Ostrava 49:53   137:0 77:21 263:74 5 2
TROJKA Sieradz 4:109 0:137   6:49 10:295 3 4
TJ Slavoj Český Brod 31:94 21:77 49:6   101:177 4 3

SKUPINA/GROUP B

  Kőbányai Darazsak Budapešť Basket Ostrava Daugapils ŠBK Sadská Skóre Body Pořadí
Kőbányai Darazsak Budapešť   63:20 44:54 67:56 174:130 5 2
Basket Ostrava 20:63   10:63 23:44 53:170 3 4
Daugapils 54:44 63:10   63:44 180:98 6 1
ŠBK Sadská 56:67 44:23 44:63   144:153 4 3
U13 – 2005

SKUPINA/GROUP

  MBK Stará Turá ŠŠK BASKET Stará Lubovňa Berlín BVV Széchneyi KA Györ Basket Ostrava SBŠ Ostrava Skóre Body Pořadí
MBK Stará Turá   66:19 26:54 40:42 61:23 42:44   7 4
ŠŠK BASKET Stará Lubovňa 19:66   7:47 25:31 51:44 32:52   6 5
Berlín BVV 54:26 47:7   52:27 80:10 34:36   9 2
Széchneyi KA Györ 42:20 31:25 27:52   66:26 27:39   8 3
Basket Ostrava 23:61 44:51 10:80 26:66   25:55   5 6
SBŠ Ostrava 44:42 52:32 36:34 39:27 55:25     10 1
U12 – 2006

SKUPINA/GROUP A

  Young Angels Košice blue BA Čaňa ŠBK Sadská BCM Sokolov Skore Body Pořadí
Young Angels Košice blue   66:30 23:52 27:41 116:123 4 3
BA Čaňa 30:66   23:73 20:57 73:196 3 4
ŠBK Sadská 52:23 73:23   40:57 165:104 5 2
BCM Sokolov 41:27 57:20 57:40   155:87 6 1

SKUPINA/GROUP B

  SBŠ Ostrava BAM Poprad Berlín BVV Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   43:29 62:29 105:54 4 1
BAM Poprad 29:43   30:44 59:87 2 3
Berlín BVV 29:62 44:30   73:92 3 2

SKUPINA/GROUP C

  Young Angels Košice yellow TJ Slavoj Český Brod Kőbányai Darazsak Budapešť SKB Zlín Skóre Body Pořadí
Young Angels Košice yellow   58:15 28:39 64:39 150:93 5 2
TJ Slavoj Český Brod 15:58   21:92 38:46 143:196 3 4
Kőbányai Darazsak Budapešť 39:28 92:21   107:28 238:77 6 1
SKB Zlín 39:64 46:38 28:107   113:209 4 3

SKUPINA/GROUP D

  KK Litija BK Brandýs nad Labem TJ Lokomotiva Krnov Skóre Body Pořadí
KK Litija   38:22 32:41 70:63 3 1
BK Brandýs nad Labem 22:38   48:42 70:80 3 3
TJ Lokomotiva Krnov 41:32 42:48   83:81 3 2
U11 – 2007

SKUPINA/GROUP A

  SBŠ Ostrava Young Angels Košice Šaca ŠŠK BASKET Stará Lubovňa Széchneyi KA Györ Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava   148:2 76:16 104:6 928:24 6 1
Young Angels Košice Šaca 2:148   8:103 6:85 16:336 3 4
ŠŠK BASKET Stará Lubovňa 16:76 103:8   42:35 161:119 5 2
Széchneyi KA Györ 6:104 85:6 35:42   126:152 4 3

SKUPINA/GROUP B

  BK Hadi Rožnov pod Radhoštěm Young Angels Košice blue ŠBK Sadská Kőbányai Darazsak Budapešť ALBA Berlín Skóre Body Pořadí
BK Hadi Rožnov pod Radhoštěm   12:39 27:47 46:51 21:44 106:181 4 5
Young Angels Košice blue 39:12   43:13 22:36 30:25 134:86 7 2
ŠBK Sadská 47:27 13:43   58:12 19:36 137:118 6 4
Kőbányai Darazsak Budapešť 51:46 36:22 12:58   50:33 149:159 7 1
ALBA Berlín 44:21 25:30 36:19 33:50   138:120 6 3
U10– 2008

SKUPINA/GROUP

  SBŠ Ostrava (A) ŠBK Sadská SBŠ Český Těšín SBŠ Ostrava (B) TJ MEZ Mohelnice KK Litija Skóre Body Pořadí
SBŠ Ostrava (A)   7:55 16:23 15:49 24:36 26:44   6 6
ŠBK Sadská 55:7   52:11 44:12 26:10 50:23   8 1
SBŠ Český Těšín 23:16 11:52   32:24 16:40 17:37   7 5
SBŠ Ostrava (B) 49:15 12:44 24:32   37:34 42:21   7 2
TJ MEZ Mohelnice 36:24 10:26 40:16 34:37   41:40   8 3
KK Litija 44:26 23:50 37:17 21:42 40:41     7 4


pokračujte na „Výsledky ve skupinách - CHLAPCI“