MLADŠÍ DOROSTENKY U17 – sezóna 2017/2018

INFORMACE

PROGRAM PŘÍPRAVY

Den Trénink 1 Trénink 2
Po 7.8. 9.00–10.00 venku 15:00 – 17.00 SC Dubina
Út 8.8. 9.00–10.00 venku 17:00 – 19.00 SC Dubina
St 9.8. 9.00–10.00 venku 17:00 – 19.00 SC Dubina
Čt 10.8. 9.00–10.00 venku 17:00 – 19.00 SC Dubina
Pá 11.8. Volno  
So 12.8. – Pá 18.8. Soustředění Hlučín  
Od 19.8. Tréninky v Ostravě  

Přípravná utkání a turnaje

1.-3.9.2017 Turnaj Maďarsko – Budapešť
8.-10.9.2017 Turnaj Ostrava Cup 2017
15.-17.9.2017 Tur­naj Praha

ROZPIS UTKÁNÍ

Den Čas Soutěž Utkání Místo
30.9.2017   DL U19 OSK Olomouc – SBŠ Ostrava B  
1.10.2017   DL U19 SKB Tišnov – SBŠ Ostrava B  
7.10.2017   DL U17 SBŠ Ostrava – Vysočina SH SG
8.10.2017   DL U17 SBŠ Ostrava – SŠMH Brno B SH SG
12.-15.10.2017   EGBL Euroliga U17 Grodno
14.10.2017   DL U19 BK Havířov – SBŠ Ostrava B  
15.10.2017   DL U19 BK Příbor – SBŠ Ostrava B  
21.10.2017   DL U17 SBŠ Ostrava – KP Brno B SH SG
22.10.2017   DL U17 SBŠ Ostrava – Jiskra Kyjov SH SG
28.10.2017   DL U19 SBŠ Ostrava B – Jiskra Kyjov SH SG
29.10.2017   DL U19 SBŠ Ostrava B – SŠMH Brno B SH SG
4.11.2017   DL U17 OSK Olomouc – SBŠ Ostrava  
5.11.2017   DL U17 BK Havířov B – SBŠ Ostrava  
11.11.2017   DL U19 Basket Ostrava – SBŠ Ostrava B  
12.11.2017   DL U19 SBŠ Ostrava B – Basket Ostrava SH SG
18.11:2017   DL U17 SBŠ Ostrava – SBŠ Ostrava B SH SG
19.11.2017   DL U17 SBŠ Ostrava B – SBŠ Ostrava SH SG
23.-26.11.2017   EGBL Euroliga U17 Daugavpils nebo Riga
25.11.2017   DL U19 SBŠ Ostrava B – SKB Tišnov SH SG
26.11.2017   DL U19 SBŠ Ostrava B – OSK Olomouc SH SG
2.12.2017   DL U17 SŠMH Brno – SBŠ Ostrava  
3.12.2017   DL U17 Vysočina – SBŠ Ostrava  
9.12.2017   DL U19 SBŠ Ostrava B – BK Příbor SH SG
10.12.2017   DL U19 SBŠ Ostrava B – BK Havířov SH SG
16.12:2017   DL U17 Jiskra Kyjov – SBŠ Ostrava  
17.12:2017   DL U17 KP Brno B – SBŠ Ostrava  
6.1.2018   DL U19 SŠMH Brno B – SBŠ Ostrava B  
7.1.2018   DL U19 Jiskra Kyjov – SBŠ Ostrava B  
13.1.2018   DL U17 SBŠ Ostrava – BK Havířov B SH SG
14.1.2018   DL U17 SBŠ Ostrava – OSK Olomouc SH SG
20.-21.1.2018   DL U19 Nadstavba  
27.-28.1.2018   DL U17 Nadstavba  
3.-4.2.2018   DL U19 Nadstavba  
10.-11.2.2018   DL U17 Nadstavba  
15.-18.2.2018   EGBL Euroliga U17 SH SG
17.-18.2.2018   DL U19 Nadstavba  
24.-25.2.2018   DL U17 Nadstavba  
3.-4.3.2018   DL U19 Nadstavba  
10.-11.3.2018   DL U17 Nadstavba  
17.-18.3.2018   DL U19 Nadstavba  
24.-25.3.2018   DL U17 Nadstavba  
5.-8.4.2018   EGBL Euroliga U17 – pouze v případě postupu Liepaja
7.-8.4.2018   DL U19 Nadstavba  
14.-15.4.2018   DL U17 Nadstavba  
20.-21.5.2018   DL U17 Nadstavba  

Hráčky

Příjmení a jméno Ročník narození
Ručková Nela 2001
Vašťáková Kristýna 2001
Haviarová Iveta 2001
Štěpánková Nikola 2001
Koczonová Adéla 2001
Zamarská Alžběta 2001
Bačová Alena 2002
Hedánková Viktorie 2002
Kramplová Veronika 2002
Krmaschková Annika 2002
Marethová Marie 2002
Maříková Michaela 2002
Pastrňáková Nela 2002
Polášková Beáta 2002
Procházková Nell 2002
Volná Aneta 2002

Trenéři

Příjmení a jméno Email Telefon
Fajta Kamil kamil.fajta@seznam.cz 736 600 333
Hlaváč Jiří Koza18@centrum.cz 604 79 885

Tréninky

Den Čas Místo
Pondělí 17.00 – 18.30 SH SG Plzeňská
Úterý 18.30 – 20.00 SH SG Plzeňská
Středa 15.30 – 17.00 TV SG
Čtvrtek 17.00 – 18.30 SH SG Plzeňská
Pátek 17.30 – 18.40 SH SG Plzeňská