MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ 2006/2007 – sezóna 2017/2018

INFORMACE

Program přípravného období:
19.-25.8.2017 – Soustředění Hlučín
28.8.-1.9.2017 – Tréninky 2–3× denně v Ostravě
Od 4.9.2017 tréninky dle rozpisu na školní rok 2017/2018
8.-10.9.2017 Ostrava Cup 2017

ROZPIS UTKÁNÍ

Den Čas Soutěž Utkání Místo
17.9.2017 10.00 a 11.30 OP U13 SBŠ Ostrava – Přerov mix SH SG
23.-24.9.2017   OP U13 BK Příbor – SBŠ Ostrava  
30.9.-1.10.2017   OP U13 SBŠ Ostrava – Prostějov SH SG
7.-8.10.2017   OP U12 SBŠ Ostrava – TJ Loko Krnov SH SG
14.-15.10.2017   OP U13 SBŠ Ostrava – Frýdek-Místek SH SG
21.-22.10.2017   OP U12 SK Bruntál – SBŠ Ostrava  
28.-29.10.2017   OP U13 TJ Loko Krnov – SBŠ Ostrava  
4.-5.11.2017   OP U12 BK Havířov – SBŠ Ostrava  
11.-12.11.2017   OP U13 SBŠ Ostrava – SK Bruntál SH SG
18.-19.11.2017   OP U13 BK Havířov – SBŠ Ostrava  
18.-19.11.2017   OP U12 Basket Ostrava – SBŠ Ostrava  
25.-26.11:2017   OP U12 SBŠ Ostrava – Rožnov p/R SH SG
2.-3.12.2017   OP U13 SBŠ Ostrava – Basket Ostrava SH SG
2.-3.12.2017   Kval.U12 Kvalifikace o postup na NF Pořadatel Bruntál
9.-10.12.2017   OP U13 Rožnov p/R – SBŠ Ostrava  
16.-17.12.2017   OP U12 Žilina – SBŠ Ostrava  
6.-7.1.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – Lipník n/B SH SG
13.-14.1.2018   OP U12 SBŠ Ostrava – Prostějov SH SG
20.-21.1:2018   OP U13 Val.Mez. -SBŠ Ostrava  
20.-21.1.2018   Kval.U12 Kvalifikace o postup na NF Pořadatel BK Havířov
27.-28.1.2018   OP U12 Zlín – SBŠ Ostrava  
10.-11.2:2018   OP U13 Přerov mix – SBŠ Ostrava  
17.-18.2.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – BK Příbor SH SG
24.-25.2.2018   OP U12 TJ Loko Krnov – SBŠ Ostrava  
3.-4.3.2018   OP U13 Prostějov – SBŠ Ostrava  
10.-11.3.2018   OP U12 SBŠ Ostrava – SK Bruntál SH SG
17.-18.3.2018   OP U13 Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava  
17.-18.3.2018   Kval.U12 Kvalifikace o postup na NF SH SG
24.-25.3.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – TJ Loko Krnov SH SG
24.-25.3.2018   OP U12 SBŠ Ostrava – BK Havířov SH SG
14.-15.4.2018   OP U13 SK Bruntál – SBŠ Ostrava  
14.-15.4.2018   OP U12 SBŠ Ostrava – Basket Ostrava SH SG
21.-22.4.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – BK Havířov SH SG
28.-29.4.2018   OP U12 Rožnov p/R – SBŠ Ostrava  
5.-6.5.2018   OP U13 Basket Ostrava – SBŠ Ostrava  
13.-14.5.2018   OP U12 SBŠ Ostrava – Žilina SH SG
20.-21.5.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – Rožnov p/R SH SG
27.-28.5.2018   OP U12 Prostějov – SBŠ Ostrava  
3.-4.6,2018   OP U13 Lipník n/B – SBŠ Ostrava  
10.-11.6.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – Val,Mez. SH SG
10.-11.6.2018   OP U12 SBŠ Ostrava – Zlín SH SG

Hráčky

Příjmení a jméno Ročník narození
Blablová Kristýna 2006
Boleslavská Karolína 2006
Konečná Adéla 2006
Malíková Anna 2006
Mančíková Kateřina 2006
Moricová Amálie 2006
Müllerová Kristýna 2006
Netoličková Sára 2006
Němcová Eva 2006
Škulavíková Vanesa 2006
Urbánková Barbora 2006
Zdeňková Valerie 2006
Vladíková Karolína 2007
Starostková Natálie 2007
Grobařová Sára 2007
Vasileva Veronika 2007
Šeböková Violetta 2007
Boleslavská Klaudie 2007

Trenéři

Příjmení a jméno Email Telefon
Liberdová Gabriela LGabina@seznam.cz 731 893 746
Vondálová Beáta beatavondalova@seznam.cz 724 264 762

Tréninky

Den Čas Místo
Úterý 15.30 – 17.00 TV ZŠ MUDr.Lukášové
Čtvrtek 16.00 – 17.30 TV ZŠ Mitušova 16
Pátek 17.00 – 18.30 TV ZŠ MUDr.Lukášové