NEJMLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U10 2008/2009 – sezóna 2017/2018

INFORMACE

Nově vzniklý tým bude společně trénovat a hrát od 1.září 2017.

ROZPIS UTKÁNÍ

Den Čas Soutěž Utkání Místo
7.-8.10.2017   OP U10 chlapci BK Opava – SBŠ Ostrava  
21.-22.10.2017   OP U10 chlapci SBŠ Ostrava – Snakes Orlová SH SG
4.-5.11.2017   OP U10 chlapci NH Ostrava – SBŠ Ostrava  
18.-19.11.2017   OP U10 chlapci SBŠ Ostrava – NH Poruba SH SG
18.-19.11.2017   OP U10 děvčata SBŠ Ostrava – Mohelnice SH SG
2.-3.12.2017   OP U10 chlapci SK Bruntál – SBŠ Ostrava  
2.-3.12.2017   OP U10 děvčata OSK Olomouc – SBŠ Ostrava  
16.-17.12.2017   OP U10 chlapci Snakes FM – SBŠ Ostrava  
16.-17.12.2017   OP U10 děvčata SBŠ Ostrava – Slavoj SBŠ Č.Těšín SH SG
13.-14.1.2018   OP U10 chlapci SBŠ Ostrava – Snakes Ostrava SH SG
13.-14.1.2018   OP U10 děvčata SBŠ Ostrava – TJ OP Prostějov SH SG
27.-28.1.2018   OP U10 chlapci SBŠ Ostrava – BK Opava SH SG
27.-28.1.2018   OP U10 děvčata Hranice – SBŠ Ostrava  
10.-11.2.2018   OP U10 chlapci Snakes Orlová – SBŠ Ostrava  
10.-11.2.2018   OP U10 děvčata Mohelnice – SBŠ Ostrava  
24.-25.2.2018   OP U10 chlapci SBŠ Ostrava – NH Ostrava SH SG
24.-25.2.2018   OP U10 děvčata SBŠ Ostrava – OSK Olomouc SH SG
10.-11.3.2018   OP U10 chlapci NH Poruba – SBŠ Ostrava  
10.-11.3.2018   OP U10 děvčata Slavoj SBŠ Č.Těšín – SBŠ Ostrava  
24.-25.3.2018   OP U10 chlapci SBŠ Ostrava – SK Bruntál SH SG
24.-25.3.2018   OP U10 děvčata TJ OP Prostějov – SBŠ Ostrava  
7.-8.4.2018   OP U10 chlapci SBŠ Ostrava – Snakes FM SH SG
14.-15.4.2018   OP U10 děvčata SBŠ Ostrava – Hranice SH SG
21.-22.4.2018   OP U10 chlapci Snakes Ostrava – SBŠ Ostrava  

Hráčky

Příjmení a jméno Ročník narození
Foltýnová Viktorie 2008
Kopuncová Nikola 2008
Kaštovská Beata 2008
Vildová Kristýna 2008
Stephens Cece 2008
Koberová Katarina 2008
Vajdová Martina 2008
Hrubá Anna 2008
Kettnerová Matylda 2008
Hlobilová Barbora 2008
Strakošová Adéla 2008
Holáňová Nela 2008
Kusynová Karolína 2008
Červenková Klára 2008
Chvílová Barbora 2008
Slobodová Karolína 2008
Maršolková Lucie 2009
Krotká Viktorie 2009
Bialková Taťána 2009
Pavlátová Marie 2009
Červená Anna 2009
Paverová Ema 2009
Minaríková Vendula 2009
Popelářová Adéla 2009
Housková Barbora 2009
Stuchlá Marie 2010
Vybíralová Magdaléna 2010

Trenéři

Příjmení a jméno Email Telefon
Pavlát Ladislav Pavlat.L@seznam.cz 737 381 085
Kyncl Jakub jakubkyncl2001@seznam.cz 776 873 837

Tréninky

Den Čas Místo
Pondělí 16.30 – 18.00 TV ZŠ MUDr.Lukášové
Čtvrtek 16.30 – 17.45 TV ZŠ MUDr.Lukášové