NEJMLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U11 2007/2008 – sezóna 2017/2018

INFORMACE

Program přípravného období:
19.-25.8.2017 – Soustředění Hlučín
28.8.-1.9.2017 – Tréninky 2–3× denně v Ostravě
Od 4.9.2017 tréninky dle rozpisu na školní rok 2017/2018
8.-10.9.2017 Ostrava Cup 2017

ROZPIS UTKÁNÍ

Den Čas Soutěž Utkání Místo
16.9.2017 9.00 a 10.30 OP U11 chlapci NH Ostrava MOaP – SBŠ Ostrava Hala Tatran
30.9.-1.10.2017   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – NH Poruba SH SG
30.9.-1.10.2017   OP U11 děvčata SBŠ Ostrava – Basket Ostrava SH SG
14.-15.10.2017   OP U11 chlapci BK Opava – SBŠ Ostrava  
14.-15.10.2017   OP U11 děvčata Český Těšín – SBŠ Ostrava  
28.-29.10.2017   OP U11 chlapci Snakes Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava  
28.-29.10.2017   OP U11 děvčata SBŠ Ostrava – Val.Meziříčí SH SG
11.-12.11.2017   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – Snakes Orlová SH SG
11.-12.11.2017   OP U11 děvčata SBŠ Orlová SH SG
16.-19.11.2017   Euroliga   Rizene/Riga (Lotyšsko)
25.-26.11.2017   OP U11 chlapci Snakes Ostrava 2008 – SBŠ Ostrava  
25.-26.11.2017   OP U11 děvčata BK Frýdek-Místek – SBŠ Ostrava  
9.-10.12.2017   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – NH Slezská Ostrava SH SG
9.-10.12.2017   OP U11 děvčata SBŠ Ostrava – TJ Loko Krnov SH SG
16.-17.12.2017   OP U11 chlapci Karviná – SBŠ Ostrava  
6.-7.1.2018   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – Snakes Poruba SH SG
6.-7.1.2018   OP U11 děvčata SK Bruntál – SBŠ Ostrava  
13.-14.1.2018   Kval.U11 Kvalifikace o postup na NF Krnov
18.-21.1.2018   Euroliga   TTP Riga (Lotyšsko)
20.-21.1.2018   OP U11 chlapci Snakes Zábřeh – SBŠ Ostrava  
20.-21.1,2018   OP U11 děvčata Basket Ostrava – SBŠ Ostrava  
3.-4.2.2018   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – N.Jičín SH SG
3.-4.2.2018   OP U11 děvčata SBŠ Ostrava – Č.Těšín SH SG
17.-18.2.2018   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – NH Ostrava MOaP SH SG
17.-18.2.2018   OP U11 děvčata Valašské Meziříčí – SBŠ Ostrava  
24.-25.2.2018   Kval.U11 Kvalifikace o postup na NF Frýdek-Místek
3.-4.3.2018   OP U11 chlapci NH Poruba – SBŠ Ostrava  
3.-4.3.2018   OP U11 děvčata SBŠ Orlová – SBŠ Ostrava  
8.-11.3.2018   Euroliga   Tiit Soku KK/SK Nord Tallinn (Estonsko)
17.-18.3.2018   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – BK Opava SH SG
17.-18.3.2018   OP U11 děvčata SBŠ Ostrava – BK Frýdek-Místek SH SG
24.-25.3.2018   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – Snakes Frýddek-Místek SH SG
24.-25.3.2018   Kval.U11 Kvalifikace o postup na NF SH SG
7.-8.4.2018   OP U11 chlapci Snakes Orlová – SBŠ Ostrava  
7.-8.4.2018   OP U11 děvčata TJ Loko Krnov – SBŠ Ostrava  
14.-15.4.2018   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – Snakes Ostrava 2008 SH SG
21.-22.4.2018   OP U11 děvčata SBŠ Ostrava – SK Bruntál SH SG
28.-29.4.2018   OP U11 chlapci NH Slezská Ostrava – SBŠ Ostrava  
5.-6.5.2018   OP U11 chlapci SBŠ Ostrava – Karviná SH SG
20.-21.5.2018   OP U11 chlapci Snakes Poruba – SBŠ Ostrava  
27.-28.5.2018   OP U11 děvčata SBŠ Ostrava – Snakes Zábřeh SH SG
10.-11.6.2018   OP U11 chlapci N.Jičín – SBŠ Ostrava  

Hráčky

Příjmení a jméno Ročník narození
Bilanová Mariana 2007
Boleslavská Klaudie 2007
Červenková Klára 2008
Grobařová Sára 2007
Holaňová Nela 2008
Chvílová Barbora 2008
Kaducová Sofie 2007
Kusynová Karolína 2008
Matějíčková Petra 2007
Marcinová Valerie 2007
Polachová Veronika 2007
Slobodová Karolína 2008
Starostková Natálie 2007
Šeböková Violeta 2007
Šindlerová Vendula 2007
Vasileva Veronika 2007
Vladíková Karolína 2007

Trenéři

Příjmení a jméno Email Telefon
Havrlant Kamil sbsostrava@seznam.cz 736 643 517
Chmiel Martin soptik1974@seznam.cz 724 568 740

Tréninky

Den Čas Místo
Pondělí 18.00 – 19.30 TV ZŠ MUDr.Lukášové
Středa 15.30 – 17.00 TV ZŠ MUDr.Lukášové
Pátek 16.00 – 17.30 TV ZŠ Mitušova 16