STARŠÍ DOROSTENKY U19 – sezóna 2017/2018

INFORMACE

Program přípravy

Den Trénink 1 Trénink 2 Trénink 3
Po 7.8. Volno    
Út 8.8. 11:30 Tatran 19:00 Tatran  
St 9.8. 9:00 Posilovna SG (nebo posilovna Tatran) 11:30 Tatran 19:00 Tatran
Čt 10.8. 10:00 Tatran 19:00 Tatran  
So 12.8. – čt 17.8. Hlučín Soustředění    

ROZPIS UTKÁNÍ

Den Čas Soutěž Utkání Místo
30.9.2017   EL U19 Jablonec nad Nisou – SBŠ Ostrava  
1.10.2017   EL U19 Slovanka Praha – SBŠ Ostrava  
14.10.2017   EL U19 SBŠ Ostrava – USK Praha SH SG
15.10.2017   EL U19 SBŠ Ostrava – Nusle Praha SH SG
28.10.2017   EL U19 Hradec Králové – SBŠ Ostrava Eliščino nábřeží 777
29.10.2017   EL U19 Loko Trutnov – SBŠ Ostrava 3.ZŠ
11.11.2017   EL U19 KP Brno – SBŠ Ostrava Vodova 108
12.11.2017   EL U19 SŠMH Brno – SBŠ Ostrava Horákova 7
25.11.2017   EL U19 SBŠ Osttrava – U19 Chance Strakonice SH SG
26.11.2017   EL U19 SBŠ Ostrava – BA Sparta Praha SH SG
9.12:2017   EL U19 Studánka Pardubice – SBŠ Ostrava  
10.12:2017   EL U19 SBŠ Ostrava – Studánka Pardubice SH SG
6.1.2018   EL U19 SBŠ Ostrava – Slovanka Praha SH SG
7.1.2018   EL U19 SBŠ Ostrava – Jablonec nad Nisou SH SG
20.1.2018   EL U19 Nusle Praha – SBŠ Ostrava  
21.1.2018   EL U19 USK Praha – SBŠ Ostrava  
3.2.2018   EL U19 SBŠ Ostrava – Loko Trutnov SH SG
4.2.2018   EL U19 SBŠ Ostrava – Hradec Králové SH SG
17.2.2018   EL U19 SBŠ Ostrava – SŠMH Brno SH SG
18.2.2018   EL U19 SBŠ Ostrava – KP Brno SH SG
3.3.2018   EL U19 BA Sparta Praha – SBŠ Ostrava  
4.3.2018   EL U19 U19 Chance Strakonice – SBŠ Ostrava  
17.-18.3.2018   EL U19 Nadstavba  
7.-8.4.2018   EL U19 Nadstavba  
11.4.2018   EL U19 Nadstavba  
21.-22.4.2018   EL U19 Nadstavba  

Hráčky

Příjmení a jméno Ročník narození
Muntágová Sára 1999
Rašková Natálie 1999
Smutná Adéla 1999
Kubíčková Anna 1999
Moučková Tereza 1999
Turková Barbora 1999
Frgalová Kateřina 2000
Havlíčková Jolana 2000
Holcová Tereza 2000
Kopecká Anežka 2000
Lipovská Natálie 2000
Michňová Andrea 2000
Miklíková Natálie 2000
Przeczková Adéla 2000
Capíková Barbora 2000
Busková Gabriela 2000

Trenéři

Příjmení a jméno Email Telefon
Jány Tibor tiborjany50@gmail.com 727 937 950
Pavlát Ladislav Pavlat.L@seznam.cz 737 381 085

Tréninky

Den Čas Místo
Pondělí 17.00 – 18.30 SH SG Plzeňská
Úterý 9.30 – 11.00 SC Dubina
Úterý 20.00 – 21.30 SH SG Plzeňská
Středa 13.00 – 14.30 Hala Tatran
Čtvrtek 9.00 – 10.30 Hala Tatran
Čtvrtek 14.30 – 16.00 Hala Tatran
Pátek 9.00 – 10.30 SH SG Plzeňská
Pátek 18.40 – 19.50 SH SG Plzeňská