STARŠÍ MINIŽÁKYNĚ 2005/2006 – sezóna 2017/2018

INFORMACE

Program přípravného období:
19.-25.8.2017 – Soustředění Hlučín
28.8.-1.9.2017 – Tréninky 2–3× denně v Ostravě
Od 4.9.2017 tréninky dle rozpisu na školní rok 2017/2018
8.-10.9.2017 Ostrava Cup 2017

ROZPIS UTKÁNÍ

Den Čas Soutěž Utkání Místo
16.9.2017 9.00 a 11.00 OP U13 Karviná – SBŠ Ostrava Majakovského 2219
23.9.2017   ŽL U14 BK Havířov – SBŠ Ostrava B  
24.9.2017   ŽL U14 Basket Ostrava – SBŠ Ostrava B  
28.9.2017   ŽL U14 SBŠ Ostrava – SBŠ Ostrava B SH SG
30.9.-1.10.2017   OP U13 SBŠ Ostrava – NH Ostrava SH SG
7.10.2017   ŽL U14 SBŠ Ostrava B – OSK Olomouc SH SG
8.10.2017   ŽL U14 SBŠ Ostrava B – TJ OP Prostějov SH SG
14.-15.10.2017   OP U13 Snakes Ostrava – SBŠ Ostrava  
22.10.2017   ŽL U14 SK Bruntál – SBŠ Ostrava B  
28.-29:10.2017   OP U13 SBŠ Ostrava – BK Opava SH SG
4.11.2017   ŽL U14 SBŠ Ostrava B – Basket Ostrava SH SG
5.11.2017   ŽL U14 SBŠ Ostrava B – BK Havířov SH SG
9.-12.11.2017   EGBL Euroliga U13  
11.-12.11.2017   OP U13 N.JIčín – SBŠ Ostrava  
17.11.2017   ŽL U14 SBŠ Ostrava B – SBŠ Ostrava SH SG
18.11.2017   ŽL U14 TJ OP Prostějov – SBŠ Ostrava B  
19.11.2017   ŽL U14 OSK Olomouc – SBŠ Ostrava B  
18.-19.11.2017   OP U13 SBŠ Ostrava – Start Havířov SH SG
25.-26.11.2017   Kval.U13 Kvalifikace o postup na NF Pořadatel Basket Ostrava
2.3.12.2017   ŽL U14 SBŠ Ostrava B – SK Bruntál SH SG
9.-10.12.2017   OP U13 TBT Příbor – SBŠ Ostrava  
6.-7.1.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – Hladnov Ostrava SH SG
13.-14.1.2018   ŽL U14 Nadstavba  
25.-28.1.2018   EGBL Euroliga U13  
27.-28.1.2018   OP U13 BK Krnov – SBŠ Ostrava  
27.-28.1.2018   ŽL U14 Nadstavba  
3.-4.2.2018   Kval.U13 Kvalifikace o postup na NF Pořadatel BK Havířov
3.-4.2.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – Karviná SH SG
10.-11.2.2018   ŽL U14 Nadstavba  
17.-18.2.2018   OP U13 NH Ostrava – SBŠ Ostrava  
24.-25.2.2018   ŽL U14 Nadstavba  
1.-4.3.2018   EGBL Euroliga U13  
3.-4.3.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – Snakes Ostrava SH SG
10.-11.3.2018   ŽL U14 Nadstavba  
24.-25.3.2018   ŽL U14 Nadstavba  
24.-25.3.2018   OP U13 BK Opava – SBŠ Ostrava  
7.-8.4.2018   Kval.U13 Kvalifikace o postup na NF Pořadatel BK Příbor
7.-8.4.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – N.Jičín SH SG
14.-15.4.2018   ŽL U14 Nadstavba  
21.-22.4.2018   OP U13 Start Havířov – SBŠ Ostrava  
3.-6.5.2018   EGBL Euroliga U13 pouze v případě postupu  
5.-6.5.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – TBT Příbor SH SG
20.-21.5.2018   OP U13 Hladnov Ostrava – SBŠ Ostrava  
3.-4.6.2018   OP U13 SBŠ Ostrava – BK Krnov SH SG

Hráčky

Příjmení a jméno Ročník narození
Matějíčková Nikola 2005
Šlachtovská Karolína 2005
Kotalová Tereza 2005
Jantulová Vendula 2005
Pavelková Tereza 2005
Capíková Vanesa 2005
Chamradová Barbora 2005
Poláková Aneta 2005
Laznická Natálie 2005
Kočerhová Nikola 2005
Rykaluková Amálie 2005
Juřicová Tereza 2005
Muntágová Ester 2005
Seberová Kateřina 2005
Malíková Anna 2006
Urbánková Barbora 2006
Škulavíková Vanesa 2006
Němcová Eva 2006
Moricová Amálie 2006
Zdeňková Valerie 2006

Trenéři

Příjmení a jméno Email Telefon
Liberdová Gabriela LGabina@seznam.cz 731 893 746
Plutko Vladimír plutkov@seznam.cz 606 363 156

Tréninky

Den Čas Místo
Úterý 17.00 – 18.30 TV ZŠ MUDr.Lukášové
Čtvrtek 17.30 – 19.00 TV ZŠ Mitušova 16
Pátek 18.30 – 20.00 TV ZŠ MUDr.Lukášové