KALENDÁŘ

ROZPIS UTKÁNÍ

Den Čas Soutěž Utkání Místo
11.10.2019 16.30 EWBL SBŠ Ostrava – TSMOKI Minsk Hraje se v Košicích
12.10.2019 18.00 EWBL Young Angels Košice – SBŠ Ostrava Hraje se v Košicích
13.10.2019 13.30 EWBL Astana Tigers – SBŠ Ostrava Hraje se v Košicích
17.10.2019 19.00 CEWL SBŠ Ostrava – Satu Mare Hala Tatran
20.10.2019 15.30 ŽBL SBŠ Ostrava – DSK Levhartice Chomutov Hala Tatran
23.10.2019 17.30 CEWL SBŠ Ostrava – BK Žabiny Brno Hala Tatran
27.10.2019 17.00 ŽBL Loko Trutnov – SBŠ Ostrava Komenského 399
30.10.2019 20.30 CEWL Spirou Ladies Charleroi – SBŠ Ostrava Rue des Olympiades, Charleroi
3.11.2019 16.30 ŽBL SBŠ Ostrava – KP Brno Hala Tatran
6.11.2019 17.30 ŽBL SBŠ Ostrava -Žabiny Brno Hala Tatran
20.11.2019. 17.30 ŽBL SBŠ Ostrava – BK ST – U19 Chance Strakonice Hala Tatran
23.11.2019 19.00 ŽBL Slavia Praha – SBŠ Ostrava Vladivostocká 1460/10
27.11.2019 19.00 CEWL SBŠ Ostrava – BC Pharmaserv Marburg Hala Tatran
29.11.2019 18.15 ŽBL BK ST – U19 Strakonice – SBŠ Ostrava Hala STARZ
6.12.2019 18.00 EWBL Young Angels Košice – Rostov-Don-SFEDU Ostrava-Hala Tatran
6.12.2019 20.15 EWBL SBŠ Ostrava – Dynamo Novosibirsk Ostrava-Hala Tatran
7.12.2019 12.30 EWBL Dynamo Novosibirsk – Young Angels Košice Ostrava-Hala Tatran
7.12.2019 14.45 EWBL Rostov-Don-SFEDU – SBŠ Ostrava Ostrava-Hala Tatran
12.12.2020 16.15 ČP BK Havířov – SBŠ Ostrava Komunardů 988/3
14.12.2019 17.00 ŽBL BK Žabiny Brno – SBŠ Ostrava Horákova 7
15.12.2019   CEWL BK Žabiny Brno – SBŠ Ostrava Horákova 7
18.12.2019 17.30 ŽBL SBŠ Ostrava – Sokol Hradec Kárlové Hala Tatran
4.1.2020 16.00 ŽBL Sokol Hradec Králové – SBŠ Ostrava Eliščino nábřeží 777
8.1.2020 17.30 ČP SBŠ Ostrava – KP Brno Hala Tatran
10.1.2020 15.00 ŽBL ZVVZ USK Praha – SBŠ Ostrava Nad Královskou oborou 51
18.1.2020   EWBL Turnaj Vilnius Hraje se ve Vilniusu
19.1.2020   EWBL Turnaj Vilnius Hraje se ve Vilniusu
22.1.2020 19.00 CEWL SBŠ Ostrava – Spirou Ladies Charleroi Hala Tatran
26.1.2020 16.30 ŽBL SBŠ Ostrava – Slovanka Mladá Boleslav Hala Tatran
29.1.2020   CEWL BC Pharmaserv Marburg – SBŠ Ostrava Leopold-Lucas Straße 46b
31.1.2020 19.00 ŽBL DSK Levhartice Chomutov – SBŠ Ostrava Mánesova 4980
12.2.2020 17.30 ŽBL SBŠ Ostrava – Loko Trutnov Hala Tatran
15.2.2020   ŽBL KP Brno – SBŠ Ostrava Vodova 108
19.2.2019   CEWL Satu Mare – SBŠ Ostrava  
23.2.2020 16.30 ŽBL SBŠ Ostrava – BLK Slavia Praha Hala Tatran


zpět na „On line utkání“

Hlavní partneři:

Best Western Hotel Vista **** Město Ostrava RENOMIA

Mediální partneři:

TVCOM.cz

Instituční partneři:

CEWL Czech Basketball Federation FIBA Mattoni Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Molten Ženská basketbalová liga

Partneři:

Adidas Aplaus IFM electronic MARF Nutrend Tejpy.cz