Kalendář
SBŠ Ostrava
:
Žabiny Brno
ŽBL
Chance ŽBL
SH Ostravské univerzity – Ostrava
Žabiny Brno
:
SBŠ Ostrava
ŽBL
Chance ŽBL
SH Rosnička Brno – Brno
Žabiny Brno B
:
SBŠ Ostrava B
Mladší žákyně U14
žákovská liga U14Ž
SH Rosnička Brno – Brno
SBŠ Ostrava Jih
:
OSK
Minižákyně U12 2012 Ostrava Poruba
Oblastní přebor mladších minižákyň U12
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh
SBŠ Poruba
:
Havířov
Minižákyně U12 2012 Ostrava Poruba
Oblastní přebor mladších minižákyň U12
TJ Sokol Pustkovec – Ostrava – Pustkovec
SBŠ MOaP/Slezská
:
TBS Přerov
Minižákyně U12 2012 Ostrava Poruba
Oblastní přebor mladších minižákyň U12
SH Ostravské univerzity – Ostrava
Žabiny Brno
:
SBŠ Ostrava
Mladší žákyně U14
žákovská liga U14Ž
SH Rosnička Brno – Brno
SBŠ Ostrava Jih
:
OSK
Minižákyně U12 2012 Ostrava Poruba
Oblastní přebor mladších minižákyň U12
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh
SBŠ Poruba
:
Havířov
Minižákyně U12 2012 Ostrava Poruba
Oblastní přebor mladších minižákyň U12
TJ Sokol Pustkovec – Ostrava – Pustkovec
SBŠ MOaP/Slezská
:
TBS Přerov
Minižákyně U12 2012 Ostrava Poruba
Oblastní přebor mladších minižákyň U12
SH Ostravské univerzity – Ostrava
SBŠ Ostrava
:
Levhartice Chomutov
Mladší dorostenky U17
extraliga U17Ž
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh
Šmoulinka
U11 Šmoulinka Kolín
SBŠ Jih
:
SBŠ Poruba
Minižákyně U10 2014 a mladší Ostrava Jih
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh
FASTAV Zlín
:
SBŠ Ostrava B
Mladší žákyně U14
žákovská liga U14Ž
Městská SH Zelené – Zlín
KP Brno
:
SBŠ Ostrava
Mladší žákyně U14
žákovská liga U14Ž
Tělocvična Purkyňova 1 – Brno
SBŠ MOaP/Slezská
:
SBŠ Jih
Minižákyně U10 2014 a mladší Ostrava Jih
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh
SBŠ Poruba
:
SBŠ MOaP/Slezská
Minižákyně U10 2014 a mladší Ostrava Jih
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh
SBŠ Ostrava
:
USK Praha
Mladší dorostenky U17
extraliga U17Ž
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh
SBŠ MOaP/Slezská
:
SBŠ Třinec
Minižákyně U11 2013 Ostrava Poruba
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11
SH Ostravské univerzity – Ostrava
Basket Ostrava
:
SBŠ MOaP/Slezská
Minižákyně U11 2013 Ostrava Poruba
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11
SH Ostravské univerzity – Ostrava
BK Frýdek
:
SBŠ Poruba
Minižákyně U11 2013 Ostrava Poruba
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11
7. ZŠ Frýdek-Místek – Frýdek-Místek
SBŠ Poruba
:
Olomouc
Minižákyně U11 2013 Ostrava Poruba
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11
7. ZŠ Frýdek-Místek – Frýdek-Místek
SBŠ Jih
:
SBŠ Orlová
Minižákyně U11 2013 Ostrava Poruba
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh
BK Místek
:
SBŠ Jih
Minižákyně U11 2013 Ostrava Poruba
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11
Hala Sportovního Gymnázia – Ostrava 3-Zábřeh